TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Behgjet Pacolli gjen fajtorin për humbjen e thellë në zgjedhjet e 6 tetorit

Botasot - 08.11.2019

Zëvendëskryeministri në detyrë, Behgjet Pacolli, ka komentuar rezultatin ku partia e tij së bashku me partnerët e koalicionit parazgjedhor Nisma, PD pësuan humbje të thellë në zgjedhjet e 6 tetorit.

Kush duhet të udhëheq më Ministrinë e Punëve të Jashtme

Botasot - 08.11.2019

Behgjet Pacolli ka qenë dhe do të vazhdoj të jetë për një kohë të gjatë dështimi më i madh i diplomacisë se Kosovës në botë. Gjithkush tjetër do të bënte diçka më shumë për Kosovën karshi shteteve ...

Lajmërohet Pacolli: Përfshirja e votave nga Serbia në rezultat skandal dhe gabim historik, do t’i përdorim të gjitha ...

Gazeta Express - 07.11.2019

Pas shpalljes së rezultateve të zgjedhjeve nga Komisioni Qendror Zgjedhor, është lajmëruar edhe kreu i AKR’së, Behgjet Pacolli, partia e së cilit mbeti jashtë Kuvendit.

Pacolli: Rezultat i manipuluar

Koha.net - 07.11.2019

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, rezultatet përfundimtare të publikuara sot nga KQZ i ka quajtur të manipuluara dhe që nuk e paraqesin vullnetin e popullit të Kosovës.

Pacolli: Rezultat i manipuluar, do të përdorim të gjitha mjetet ligjore

Top Channel - 07.11.2019

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, rezultatet e përfundimtare të publikuara sot nga KQZ i ka quajtur të manipuluara dhe që nuk e paraqesin vullnetin e popullit të Kosovës.

Pasi mbeti jashtë Kuvendit, Pacolli thotë se duhet parandaluar këtë gabim të rëndë

Lajmi.net - 07.11.2019

Sipas tij, përfshirja në numërimin e votave nga Serbia është një skandal dhe një gabim historik. Ai ka paralajmëruar se do të përdorin të gjitha mjetet ligjore, sipas tij, për të parandaluar këtë ...

Pas dështimit për të kaluar pragun, reagon Behgjet Pacolli

Botasot - 07.11.2019

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, e ka quajtur të manipuluar rezultatin e zgjedhjeve në Kosovë, duke thënë se ky rezultat nuk e pasqyron vullnetin e popullit, përcjellë Bota sot.

Pacolli: Përfshirja e votave nga Serbia në rezultat skandal dhe gabim historik, do t’i përdorim të gjitha mjetet ...

Zeri - 07.11.2019

Pas shpalljes së rezultateve të zgjedhjeve nga Komisioni Qendror Zgjedhor, është lajmëruar edhe kreu i AKR’së, Behgjet Pacolli, partia e së cilit mbeti jashtë Kuvendit.

Behgjet Pacolli reagon rreth rezultateve të KQZ-së

Telegrafi - 07.11.2019

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, rezultatet e përfundimtare të publikuara sot nga KQZ i ka quajtur të manipuluara dhe që sipas tij, nuk e paraqesin vullnetin e popullit të Kosovës.

Behgjet Pacolli: Rezultatet e zgjedhjeve paraqesin një rezultat të manipuluar

Zhurnal - 07.11.2019

Prishtinë, 7 tetor – Zhurnal.mk – Kryetari i Aleanca Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka thënë se rezultatet e shpallura nga KQZ paraqesin një rezultat të manipuluar që nuk e pasqyron vullnetin e ...