TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Taksa e re mbi karburantin,Shehaj:Ja si Rama po mashtron qytetarët

BalkanWeb - 11.07.2019

Ish-deputeti demokrat Agron Shehaj me anë të një statusi në “Facebook” shkruan mbi taksën e re mbi karburantin që ka vendosur qeveria “Rama”. Shehaj nënvizon se Rama po mashtron qytetarët njësoj si ...

Shehaj: Qeveria po mashtron, taksa e re mbi naftën e vërtetë

Medial - 11.07.2019

Ish-deputeti demokrat, Agron Shehaj ka akuzuar qeverinë se po mashtron duke mohuar taksën e re mbi naftën. Në një postim në “Facebook”, Shehaj teksa ka nxjerrë një kopje të ligjit të ri, akuzon ...

Përparim Spahiu: Rama tjetër taksë qytetarëve, ta rrëzojmë!

BalkanWeb - 11.07.2019

Lëvizja Socialiste për Integrim ka paralajmëruar një tjetër përballje të qeverisë shqiptare me Gjykatën Kushtetuese. Ish-deputeti i LSI, Përparim Spahiu, denoncoi sot propozimin e qeverisë për ...

Taksa antikushtetuese që qeveria po vendos mbi naftën

Mapo - 10.07.2019

Nga Klodian Tomorri Asgjësimi i Gjykatës Kushtetuese ka krijuar një situatë ku qeveria mund të dhunojë qytetarët sa herë që ka oreks dhe dëshirë. Rasti më i fundit, është taksa antikushtetuese që po ...

Dokumenti/ Ministrja mohoi taksën mbi karburantet, ish-deputeti e nxjerr zbuluar (FOTO)

LajmiFundit - 11.07.2019

Pas deklaratës së ministres së Financave dhe Energjitikës, Anila Denaj se lajmi për shtuimin e një takes të re mbi karburanteti ishte një gënjeshtër e opozitës, kan reaguar ish-deputeti democrat, ...

Do ta paguajmë taksën e re të naftës, sepse nuk ka Kushtetuese ta pengojë!

LajmiFundit - 11.07.2019

Ish-deputeti i LSI, Përparim Spahiu, është deklaruar sot lidhur me taksën-tarifë të re që qeveria Rama do të verë mbi naftën. Spahiu tha se “Qeveria i thotë taksës “tarifë”, sepse nuk ka Gjykatë ...

“Produkt i fantazisë së Bashës”, ish-deputeti demokrat i kthehet ministres së Financave: Taksë për shërbime të ...

SOT - 11.07.2019

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj i është përgjigjur ministres së Financave Anila Denajt, në lidhje me taksën e re që do të shtohet për karburantin.

"Nuk ka Gjykatë Kushtetuese, që ta pengojë atë", LSI jep alarmin, nxjerr prapaskenat e rënda

SOT - 11.07.2019

Ish-deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu në një deklaratë për mediat denoncoi propozimin e qeverisë për rritjen e taksës mbi naftën, duke thënë se një gjë të tillë do ta rrëzojë Gjykata Kushtetuese, ...

PD: Qeveria mashtron, taksa e re mbi naftën e vërtetë

Mapo - 11.07.2019

Ish-deputeti demokrat, Agron Shehaj ka akuzuar qeverinë se po mashtron duke mohuar taksën e re mbi naftën. Në një postim në Facebook, Shehaj teksa ka nxjerrë një kopje të ligjit të ri, akuzon ...

Spahiu: Propozimi i qeverisë taksë, jo tarifë. Do rrëzohet nga Kushtetuesja

Botasot - 11.07.2019

Ish-deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu në një deklaratë për mediat denoncoi propozimin e qeverisë për rritjen e taksës mbi naftën, duke thënë se një gjë të tillë do ta rrëzojë Gjykata Kushtetuese, ...

PD-LSI akuza qeverisë se do rrit çmimin e naftës dhe taksat, Ministria e Financave hedh poshtë pretendimet e tyre

SOT - 12.07.2019

Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë akuzuar qeverinë se po rrit taksën për karburantin. Ish-deputeti demokrat Agron Shehaj komentoi taksën e re mbi karburantin që ka vendosur ...