TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Për një balerinë, si shkodrani i rrezikshëm vrau të riun 5 vjet më parë (VIDEO)

Albeu.com - 14.08.2019

Policia arrestoi mbrëmë një 28 vjeçar pasi ishte duke përgatitur një vrasje në Tiranë. Bëhet fjalë për Sadetin Erkoceviq, i cili në vitin 2014 kishte kryer një tjetër vrasje dhe ishte dënuar me 20 ...

Parandalohet vrasja në Tiranë. Policia: Në pranga i dënuari me 20-vite burg

RTSH - 14.08.2019

Policia e Shtetit ka parandaluar këtë të mërkurë një vrasje në kryeqytet, ku një person shumë i kërkuar dhe i dënuar me 20-vite burgim për një vrasje 4-vite më parë, u vu në pranga.

Kush është shkodrani me rrezikshmëri të lartë që po planifikonte vrasjen e dytë mbrëmë në Tiranë, i kamufluar me syze ...

SOT - 14.08.2019

Mbrëmë në Tiranë është parandaluar nga policia një ngjarje e rëndë kriminale. Një person kishte planifikuar të kryente një vrasje në rrugën “Bilal Xhaferi”, por ndërhyrja e policisë ka bërë të mundur ...

Kush është "killeri" shkodran që u kap mbrëmë në Tiranë: Vrasja që kreu në 2014 (VIDEO)

Albeu.com - 14.08.2019

Policia arrestoi mbrëmë një 28 vjeçar të rrezikshëm nga Shkodra, i cili kishte ardhur në kryeqytet për të kryer një vrasje. Policia bëri me dije se i kapi atij edhe një armë, me të cilën do të bënte ...

Video e arrestimit të Erkoçeviq, i dyshuar si bashkëpunëtor i afërt i Bajrave

Top Channel - 14.08.2019

Sadetin Erkoçeviq është arrestuar mbrëmë pranë zonës së Liqenit Artificial në Tiranë. 28 vjeçari ishte në kërkim për shkak të një dënimi me 20 vite burg për vrasje dhe sipas policisë dje dyshohej se ...

Parandalohet vrasja, policia arreston personin me rrezikshmëri të lartë

ABC News - 14.08.2019

Falë bashkëpunimit me qytetarët, parandalohet një vrasje dhe vihet në pranga një person shumë i kërkuar me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Në zbatim të planit tëmasave për kapjen e personave në ...

Policia parandaloi krimin, kush është i riu që u arrestua

ABC News - 14.08.2019

Sadetin Erkoçeviq u ndalua të martën nga policia e Tiranës pasi dyshohej se do të kryente një krim të rëndë në kryeqytet. 28-vjeçari nuk është një emër i panjohur për drejtësinë shqiptare.

Foto/ Ja shkodrani i rrezikshëm që u kap në Tiranë, vrau më 2014

BalkanWeb - 14.08.2019

Policia e Shtetit ka arrestuar sot një shtetas me rrezikshmëri të lartë për sigurinë. Raportohet se është ndaluar 28-vjeçari Sadetin Erkoçeviq, duke parandaluar një vrasje në Tiranë.

VIDEO/Gati për vrasjen, ku e kishte fshehur armën shkodrani

BalkanWeb - 14.08.2019

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga arrestimi i 28-vjeçarit Sadetin Erkoçeviq, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. I riu u arrestua mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, ...

Vrasja për balerinën, si e tronditi Erkoçeviq Shkodrën më 2014

BalkanWeb - 14.08.2019

Policia e Shtetit arrestoi sot 28-vjeçarin Sadetin Erkoçeviq, lindur dhe banues në Shkodër, pasi po përgatitej të kryente një krim të rëndë në Tiranë.

Parandalohet një vrasje në Tiranë

Botasot - 14.08.2019

Policia e Shtetit ka parandaluar këtë të mërkurë një vrasje në kryeqytet, ku një person shumë i kërkuar dhe i dënuar me 20-vite burgim për një vrasje 4-vite më parë, u vu në pranga.

Arrestimi i Erkoçeviq, i dyshuar si bashkëpunëtor i afërt i Bajrave

Zhurnal - 14.08.2019

Sadetin Erkoçeviq është arrestuar mbrëmë pranë zonës së Liqenit Artificial në Tiranë. 28 vjeçari ishte në kërkim për shkak të një dënimi me 20 vite burg për vrasje dhe sipas policisë dje dyshohej se ...

Parandalohet vrasja në Tiranë, policia: Si u arrestua shkodrani i dënuar me 20 vite burg

Gazeta Express - 14.08.2019

Një vrasje është parandaluar mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Përmes një deklaratë për shtyp nga policia e Shtetit u bë me dije se është finalizuar operacioni policor i koduar “Parandalimi”.

Vrasja për balerinën që tronditi Shkodrën, si e ekzekutoi shokun në mes të lokalit shkodrani me rrezikshmëri të lartë

SOT - 14.08.2019

Policia e Shtetit arrestoi sot 28-vjeçarin Sadetin Erkoçeviq, lindur dhe banues në Shkodër, pasi po përgatitej të kryente një krim të rëndë në Tiranë.

Shmanget vrasja në Tiranë, i dënuari me 20 vite burg arrestohet përpara ekzekutimit të radhës

Top Channel - 14.08.2019

Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili ishte në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje.

Sherri për balerinën që u mbyll me vrasje nga Erkoçeviq, historia që tronditi Shkodrën në 2014

Gazeta Tema - 14.08.2019

Policia e Shtetit arrestoi sot 28-vjeçarin Sadetin Erkoçeviq, lindur dhe banues në Shkodër, pasi po përgatitej të kryente një krim të rëndë në Tiranë.

Kapet "killeri" nga Shkodra, do të vriste mbrëmë në Tiranë

Albeu.com - 14.08.2019

Policia ka arrestuar një 28 vjeçar, i cili dyshohej se do të kryente një vrasje gjatë mbrëmjes së djeshme në Tiranë. Burime zyrtare bëjnë me dije se është arrestuar Sadetin Erkoçeviq, i cili më parë ...

Kush është ushtari i Bajrave që u kap me pistoletë. Masakra në lokal

Mapo - 14.08.2019

Sadetin Erkoçeviq është arrestuar mbrëmë pranë zonës së Liqenit Artificial në Tiranë. 28-vjeçari ishte në kërkim, pasi është dënuar me 20 vite burg për vrasje (në mungesë) dhe sipas policisë mbrëmë ...

Policia në konferencë të jashtëzakonshme/ Parandalohet vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari (EMRI)

SOT - 14.08.2019

Parandalohet një vrasje, ndërsa është vënë në pranga një person i rrezikshëm në Tiranë. Bëhet fjalë për shtetasin Sadetin Erkoçeviq. Zëdhënësi i Policisë Gent Mullaji në një konferencë për mediat tha ...

Shmanget vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari

Gazeta Tema - 14.08.2019

Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje dhe plagosje.

Policia parandalon vrasjen, arrestohet shkodrani i armatosur (Video)

Zhurnal - 14.08.2019

Policia e Shtetit ka njoftuar finalizimin e operacionit policor të koduar “Parandalimi” dhe bën me dije së është arritur të parandalohet një vrasje e mundshme që mund të ndodhte në rrugën “Bilal ...

Kapet “killeri” nga Shkodra, do të vriste mbrëmë në Tiranë

Tetova Sot - 14.08.2019

Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili ishte në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje.

Parandalohet vrasja në Tiranë, policia: Si u arrestua shkodrani i dënuar me 20 vite burg

Botasot - 14.08.2019

Një vrasje është parandaluar mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Përmes një deklaratë për shtyp nga policia e Shtetit u bë me dije se është finalizuar operacioni policor i koduar “Parandalimi”.

Ja cili është i shumëkërkuari i rrezikshëm që do bënte vrasje në Tiranë (FOTO)

Durres Lajm - 14.08.2019

Do kryente vrasje në Tiranë, parandalohet krimi i radhës nga i shumëkërkuari (VIDEO) Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në ...

I dënuar me 20 vite, shkodrani kapet duke tentuar vrasjen e radhës

Mapo - 14.08.2019

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga arrestimi i 28-vjeçarit Sadetin Erkoçeviq, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. I riu u arrestua mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, ...

Parandalohet vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari

Alsat - 14.08.2019

Një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore është vënë në pranga nga policia shqiptare, duke parandaluar kështu një vrasje. Bëhet fjalë për shtetasin Sadetin Erkoçeviq, një emër i njohur ky për ...