TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

PVD-ja e Riza Halimit i reagon Haradinajt: Shqiprim Arifi nuk është fitues i zgjedhjeve

Lajmi.net - 13.01.2018

Kryesia e Partisë për Veprime Demokratike ka reaguar pas takimit të Shqiprim Arifit me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Sipas kësaj partie, së pari është e domosdoshme të njoftojmë se këto ...

Zyrtare: Arrihet marrëveshja parimore për koalicion qeverisës APN – LRPDSH

Ina - 13.01.2018

Alternativa për Ndryshim në Preshevë ka dërguar një letër kërkesë me të cilën ka kërkuar nga LRPDSH për një koalicion parimor paszgjedhor për qeverisjen e ardhshme në komunën e Preshevës.

Haradinaj priti kryetarët e partive APN dhe LR-PDSH të Preshevës (FOTO)

Ina - 12.01.2018

Në takimin e sotëm me kryeministrin e Republikës së Kosovës z. Ramush Haradinaj,kryetari i komunës Shqiprim Arifi ka pranuar urata për një proces demokratik në zgjedhjet e 24 dhjetorit në Komunën e ...

Kryeministri Haradinaj takoi Shqiprim Arifin dhe Sami Salihun, u shprehu përkrahje

Lajmi.net - 12.01.2018

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim udhëheqësit e koalicionit fitues të zgjedhjeve të jashtëzakonshme në Komunën e Preshevës, Shqiprim Arifin dhe Sami Salihun.

Haradinaj: Qeveria përkrah banorët dhe autoritetet lokale në komunat e Preshevës

Kosova Live - 12.01.2018

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim udhëheqësit e koalicionit fitues të zgjedhjeve të jashtëzakonshme në Komunën e Preshevës, Shqiprim Arifin dhe Sami Salihun.

Haradinaj premton mbështetje për Luginën e Preshevës

Koha.net - 12.01.2018

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti udhëheqësit e koalicionit fitues të zgjedhjeve të jashtëzakonshme në Komunën e Preshevës, Shqiprim Arifin dhe Sami Salihun.

Haradinaj: Do t’i përkrahim banorët e Luginës së Preshevës

Telegrafi - 12.01.2018

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim udhëheqësit e koalicionit fitues të zgjedhjeve të jashtëzakonshme në Komunën e Preshevës, Shqiprim Arifin dhe Sami Salihun.

Haradinaj: Do t’i përkrahim banorët e Luginës së Preshevës

Almakos - 12.01.2018

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim udhëheqësit e koalicionit fitues të zgjedhjeve të jashtëzakonshme në Komunën e Preshevës, Shqiprim Arifin dhe Sami Salihun.