TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ruçi, pret përfaqësues të Komitetit Amerikan Hebraik: SHBA, kontribut vendimtar në mbijetesën e kombit shqiptar, ...

RTSH - 12.07.2019

Kryetari i Kuvendit, z. Gramoz Ruçi, u takua me përfaqësues të Komitetit Amerikan Hebraik, të kryesuar nga Drejtori Ekzekutiv i Këshillit, David Harris, të cilët ndodhen për një vizitë zyrtare në ...

Ruçi pret Harris: Shqiptarët dhe hebenjtë, popuj të mbijetesës

BalkanWeb - 12.07.2019

TIRANE Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë Gramoz Ruçi ka pritur përfaqësues të Komitetit Amerikan Hebraik. Ruçi zhvilloi një takim me drejtorin e hebrenjve në Amerikë David Harris.

"SHBA ka luajtur një rol vendimtar", Gramoz Ruçi reagon pas takimit me zyrtarin e lartë

SOT - 12.07.2019

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi ka pritur sot në takim përfaqësues të Komitetit Amerikan Hebraik. Ruçi zhvilloi një takim me drejtorin e hebrenjve në Amerikë David Harris.