TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Publikohet kënga e Beyonce e cila do të jetë në filmin ‘The Lion King’

Lajmi.net - 12.07.2019

“Walt Disney Records” e ka publikuar këngën “Spirit” të realizuar dhe kënduar nga Beyonce, shkruan lajmi.net. Kjo këngë do të përfshihet në albumin e muzikës së ribërjes së filmit live-action “Lion ...

Beyonce publikon këngën që do të jetë në filmin “The Lion King”

Botasot - 12.07.2019

Është publikuar tashmë “Spirit”, kënga e realizuar dhe kënduar nga Beyonce që do të jetë pjesë e filmit “Lion King”. Beyonce nuk ka bërë vetëm muzikën e filmit, të përfshirë në albumin “The Lion ...

Publikohet kënga e Beyonce e cila do të jetë në filmin ‘The Lion King’

Zeri - 12.07.2019

U publikua kënga “Spirit” e Beyonce “Walt Disney Records” e ka publikuar këngën “Spirit” të realizuar dhe kënduar nga Beyonce, shkruan lajmi.net. Kjo këngë do të përfshihet në albumin e muzikës së ...

Në tapetin e kuq me vajzën

ABC News - 10.07.2019

E bukur, tërheqëse dhe e suksesshme, Beyonce kudo që shkon nuk ka si të mos e marrë vëmendjen. Por këtë herë bujën në media nuk e ka patur e vetme. 37 vjeçarja është shfaqur në premierën e filmit ...

Beyonce nxjerr gjoksin pa sytjena në tapetin e kuq

Botasot - 10.07.2019

Ajo është një nga emrat më të mëdhenj të The Lion King. Dhe Beyonce solli shkëlqim në tapetin e kuq në premierën e filmit të martën dhe e vuri familjen në plan të parë, përcjell Bota sot.