TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Lëvizja për Shqipëri të Bashkuar: Selën e kemi amanet, të parët e vizituam në Shkup dhe qëndroni në krah këtij ...

Ina - 12.10.2017

Kryetari i Lëvizjes për Shqipëri të Bashkuar, Tahir Veliu përmes një mesazhi ka bërë thirrje që të gjithë shqiptarët të votojnë Ziadin Selën dhe partinë e tij, pasi që është e vetmja shpresë për ...

Sela: Mos më vrisni për së dyti herë, më 15 tetor votoni Arben Taravarin (Video)

Ina - 12.10.2017

Aleanca për Shqiptarët në krye me Ziadin Selën, sonte është duke mbajtur tubimin qendror në Gostivar. Arben Taravari është kandidati i Aleancës në këtë komunë.

Taravari shprehet modest: Nuk kërkojë të më votoni mua, votoni atë që ua thotë mendja dhe shpirti (Video)

Ina - 12.10.2017

Aleanca për Shqiptarët në krye me Ziadin Selën, sonte është duke mbajtur tubimin qendror në Gostivar. Arben Taravari është kandidati i Aleancës në këtë komunë.

Edhe Ziadin Sela e “viziton” shtandin e Lëvizjes Besa në Tetovë (FOTO)

Lajm - 12.10.2017

Sot Tetova ka qenë qendra e vizitave të krerëve të partive politike shqiptare në Maqedoni. Kreu i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela bashk me kandidatin Adnan Nezirin dhe bartësin e listës për ...

“Aleanca” dhe “Besa”, afër bashkëpunimit, Kasami viziton “Aleancën”, Sela viziton “BESA” (Foto)

Lajm - 12.10.2017

Sot Tetova ka qenë qendra e vizitave të krerëve të partive politike shqiptare në Maqedoni. Kryetari i Lëvizjes Besa dhe njeherazi kandidat për Komunën e Tetovës sot gjatë parakalimit nëpër rrugët e ...

Ziadin Sela krahpërkrah me Adnan Nezirin në Tetovë

Lajm - 12.10.2017

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela i është mbështetur fushatës së Adnan Nezirit për t’i dhënë përkrahjen e duhur për drejtimin e komunës së Tetovës.

Analizë: Edhe liderët partiak në garë për kryetar komune në Strugë dhe në Tetovë

Portalb - 12.10.2017

Për herë të parë në këto zgjedhje lokale, krerët e partive të bllokut politik shqiptar hynë në betejën zgjedhore për kryetar komune. Kështu Zijadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët do të përpiqet për ...

Bashkohen Aleanca dhe Besa në Tetovë?!

Alb Portali - 12.10.2017

Ziadin Sela bashkë me Adnan Nezirin vizituan “shtandin” e Lëvizjes BESA, duke u dhënë vëllazërisht mesazhin aktivistëve të Lëvizjes Besa: “Zgjedhjet duhet të na bashkojnë ne si shqiptar, e jo të na ...

Sela nga Gradeci: ASH i duhet bekimi i vendlindjes së Mehmet Pashë Derallës për ta mbrojtur Shqiptarinë!

Zhurnal - 12.10.2017

Sela nga Gradeci: ASH i duhet bekimi i vendlindjes së Mehmet Pashë Derallës për ta mbrojtur Shqiptarinë! Gradec, 11 tetor - Në Tubimin madhështor të e Aleancës për Shqiptarët për Komunën e ...

LBSH: Selën e kemi amanet...

Albeu.com - 12.10.2017

Kryetari i Lëvizjes për Shqipëri të Bashkuar, Tahir Veliu përmes një mesazhi ka bërë thirrje që të gjithë shqiptarët të votojnë Ziadin Selën dhe partinë e tij, pasi që është e vetmja shpresë për ...

Sela: Aleanca do t’i fitojë zgjedhjet prej Likove e deri në Strugë

Zhurnal - 12.10.2017

Sela: Aleanca do t’i fitojë zgjedhjet prej Likove e deri në Strugë Shkup, 12 tetor - Aleanca për Shqiptarët në krye me Ziadin Selën, sonte është duke mbajtur tubimin qendror në Gostivar.

Aktivistët e Lëvizjes BESA fotografohen me Ziadin Selën në Tetovë

Ina - 12.10.2017

Sot Tetova ka qenë qendra e vizitave të krerëve të partive politike shqiptare në Maqedoni. Kreu i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela bashk me kandidatin Adnan Nezirin dhe bartësin e listës për ...

Ziadin Sela krahpërkrah me Adnan Nezirin në Tetovë

Ina - 12.10.2017

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela i është mbështetur fushatës së Adnan Nezirit për t’i dhënë përkrahjen e duhur për drejtimin e komunës së Tetovës.

Bashkohen Aleanca dhe Besa në Tetovë?!

Almakos - 12.10.2017

Ziadin Sela bashkë me Adnan Nezirin vizituan “shtandin” e Lëvizjes BESA, duke u dhënë vëllazërisht mesazhin aktivistëve të Lëvizjes Besa: “Zgjedhjet duhet të na bashkojnë ne si shqiptar, e jo të na ...

Sela: Do t’i fitojmë shumicën e komunave shqiptare

Almakos - 11.10.2017

Aleanca për shqiptarët në krye me kryetarin Ziadin Sela u ndal në gradec të Gostivarit. Sela në fjalimin e rastit u tha të pranishmive se shumë nga liderët e partive shqiptare më 15 tetor do t’i ...

Reagon Shefik Duraku nga ASH

Alb Portali - 11.10.2017

Loading... Të thuash se Ziadin Sela bën koalicion me VMRO është njejtë si të thuash ,,HRBRENJTË VENDOSIN LULE MBI VARRIN E HITLERIT… (kjo është me dedikim për TETOVA SOT Sektori për informim i BDI-së ...

Sela nga Veleshta: “Mos më votoni për asfallt, por për kauzë”

Alb Portali - 11.10.2017

Loading... Në tubimine mbrëmshëm të Aleancës për Shqiptarët të mbajtur në fshatin Veleshtë të Strugës, kryetari i kësaj partie tha se Veleshta nuk është vetëm bastion i Ziadin Selës, por është ...

Sela: Qytetarët e mësuan Aleancën të qëndrojë edhe kur të tjerët ikin

Lajm - 11.10.2017

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, njeherit dhe kandidat për kryetar në Komunën e Strugës, Ziadin Sela, aktivitetet e tij parazgjedhore i ka vazhduar sot me takim me banorët e fshatit Veleshtë, ...

Sela nga Llabunishta mesazh Merkos, "Tërhiqu, se më 15 tetor do të varrosë politikisht" !

Zhurnal - 11.10.2017

Sela nga Llabunishta mesazh Merkos, "Tërhiqu, se më 15 tetor do të varrosë politikisht" ! Strugë, 11 tetor - Kandidati për kryetar të Komunës së Strugës, Ziadin Sela mbrëm në mënyrë impozante dhe me ...

Sela akuzoi BDI-në se përçan votën shqiptare në Strugë

Almakos - 11.10.2017

11 October Kandidati i Aleancës për Shqiptarët në Strugë, Ziadin Sela akuzoi BDI-në se me nxjerrjen e kandidatit Ramiz Merko, po e përçanë votën shqiptare.

Sela: ASH i duhet bekimi i Mehmet Pashë Derallës për ta mbrojtur Shqiptarinë!

Ina - 12.10.2017

Në Tubimin madhështor të e Aleancës për Shqiptarët për Komunën e Vrapçishtit, që u mbajt në Gradec, Lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela bëri një digresion me kohën e Mehmet Pashë Derallës i ...

Fushata zgjedhore drejt përfundimit, partitë politike vazhdojnë me premtimet

Lajm - 11.10.2017

Partitë politike në Maqedoni edhe gjatë ditës së djeshme ka vijuar me aktivitetet e tyre në kuadër të fushatës zgjedhore. Telegrafi Maqedoni ju sjell të përmbledhur në një vend takimet e partive më ...

Sela u takua me banorët e fshatit

Botasot - 11.10.2017

Kandidati i Aleancës për Shqiptarët për kryetar të komunës së Strugës, Ziadin Sela, aktivitetet e tij parazgjedhore i ka vazhduar sot me takim me banorët e fshatit Labunishtë.

Lëvizja për Shqipëri të Bashkuar: Selën e kemi amanet, të parët e vizituam në Shkup dhe qëndroni në krah këtij ...

Alb Portali - 12.10.2017

Loading... Kryetari i Lëvizjes për Shqipëri të Bashkuar, Tahir Veliu përmes një mesazhi ka bërë thirrje që të gjithë shqiptarët të votojnë Ziadin Selën dhe partinë e tij, pasi që është e vetmja ...

Sela, i bindur se Aleanca do t?i fitojë zgjedhjet nga Likova e deri në Strugë

Albeu.com - 12.10.2017

Aleanca për Shqiptarët në krye me Ziadin Selën, sonte është duke mbajtur tubimin qendror në Gostivar. Arben Taravari është kandidati i Aleancës në këtë komunë.

Ziadin Sela krahpërkrah me Adnan Nezirin në Tetovë

Alb Portali - 12.10.2017

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela i është mbështetur fushatës së Adnan Nezirit për t’i dhënë përkrahjen e duhur për drejtimin e komunës së Tetovës.

Sela: Do t’i fitojmë shumicën e komunave shqiptare

Ina - 11.10.2017

Aleanca për shqiptarët në krye me kryetarin Ziadin Sela u ndal në gradec të Gostivarit. Sela në fjalimin e rastit u tha të pranishmive se shumë nga liderët e partive shqiptare më 15 tetor do t’i ...

Sela: “mos më votoni për asfallt, por për kauzë”

Lajm - 11.10.2017

Në tubimine mbrëmshëm të Aleancës për Shqiptarët të mbajtur në fshatin Veleshtë të Strugës, kryetari i kësaj partie tha se Veleshta nuk është vetëm bastion i Ziadin Selës, por është bastion edhe i ...

Sela: Qytetarët e mësuan Aleancën të qëndrojë edhe kur të tjerët ikin

Ina - 11.10.2017

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, njeherit dhe kandidat për kryetar në Komunën e Strugës, Ziadin Sela, aktivitetet e tij parazgjedhore i ka vazhduar sot me takim me banorët e fshatit Veleshtë, ...

Sela nga Gradeci: ASH i duhet bekimi i vendlindjes së Mehmet Pashë Derallës

Lajm - 12.10.2017

Në Tubimin madhështor të e Aleancës për Shqiptarët për Komunën e Vrapçishtit, që u mbajt në Gradec, Lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela bëri një digresion me kohën e Mehmet Pashë Derallës i ...

Sela u takua me banorët e fshatit

Lajm - 11.10.2017

Kandidati i Aleancës për Shqiptarët për kryetar të komunës së Strugës, Ziadin Sela, aktivitetet e tij parazgjedhore i ka vazhduar sot me takim me banorët e fshatit Labunishtë.

Sela: Aleanca do t’i fitojë zgjedhjet prej Likove e deri në Strugë

Lajm - 12.10.2017

Nëse më 27 prill u munduan të na vrasin, ju lutem që më 15 tetor mos na vrisni për së dyti duke mos e votuar Arben Taravarin, ka porositur sonte nga tubimi qendror i Aleancës për Shqiptarët në ...

Ziadin Sela krahpërkrah me Adnan Nezirin në Tetovë

Almakos - 12.10.2017

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela i është mbështetur fushatës së Adnan Nezirit për t’i dhënë përkrahjen e duhur për drejtimin e komunës së Tetovës.

Sela nga Veleshta: Mos më votoni për asfalt, por për kauzë

Albeu.com - 12.10.2017

Aleanca për Shqiptarët mbajti mbrëmë tubimi zgjedhor në fshatin Veleshtë të Strugës. Kryetari i kësaj partie tha se Veleshta nuk është vetëm bastion i Ziadin Selës, por është bastion edhe i gjithë ...

Sela nga Gradeci: ASH i duhet bekimi i vendlindjes së Mehmet Pashë Derallës

Botasot - 12.10.2017

Në Tubimin madhështor të e Aleancës për Shqiptarët për Komunën e Vrapçishtit, që u mbajt në Gradec, Lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela bëri një digresion me kohën e Mehmet Pashë Derallës i ...

Sela: Më 15 tetor mos na vrisni përsëri

Portalb - 12.10.2017

Nëse më 27 prill u munduan të na vrasin, ju lutem që më 15 tetor mos na vrisni për së dyti duke mos e votuar Arben Taravarin, ka porositur sonte nga tubimi qendror i Aleancës për Shqiptarët në ...

Sela nga Gradeci: ASH i duhet bekimi i vendlindjes së Mehmet Pashë Derallës

Almakos - 12.10.2017

Në Tubimin madhështor të e Aleancës për Shqiptarët për Komunën e Vrapçishtit, që u mbajt në Gradec, Lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela bëri një digresion me kohën e Mehmet Pashë Derallës i ...