TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

VIDEO/ Kjo parukiere ka një mënyrë të veçantë të të stiluarit të flokëve

Java News - 15.05.2019

E sigurt që nuk jeni përballur kurrë me një parukiere të tillë! Video e Penny Lee duke i hedhur në prehër klientit të saj ndërsa i priste flokët është bërë mjaft popullore.

Video/ Kjo parukiere të hidhet në prehër kur të pret flokët

Mapo - 15.05.2019

Padyshim që nuk jeni përballur kurrë me një parukiere të tillë. Video e Penny Lee duke i hedhur në prehër klientit të saj ndërsa i priste flokët është bërë virale.

Në këtë lokal berberja kërcen në prehër duke ju prerë flokët

Gazeta Express - 15.05.2019

Penny Le, është një modele në Instagram që njihet për videot ku shfaqet duke bërë ‘twerk’. Si duket, tashmë Penny Le ka marrë një licencë për stilim flokësh dhe salloni ku ajo punon nuk është fare si ...

Parukierja që të kërcen në prehër kur të pret flokët (Video)

Top Channel - 14.05.2019

Penny Le, një modele në Instagram, është e njohur për videot e saj të twerk-ut. Në këtë video shfaqet duke u hedhur sipër Mike Ruga, në një dyqan berberi, në New Jersey.

Berberja seksi, qeth dhe u hidhet sipër myshterinjve

Gazeta Express - 15.05.2019

Keni parë ndonjëherë një floktare të tillë? Përveç se të qeth dhe kujdeset për pamjen tuaj, ajo bën edhe veprime provokuese gjatë punës së saj. Video e Penny Lee duke iu hedhur në prehër klientit të ...

Kjo është berberja më e pazakontë (VIDEO)

Albeu.com - 15.05.2019

Keni parë ndonjëherë një floktare të tillë? Përveç se të qeth dhe kujdeset për pamjen tuaj, ajo bën edhe veprime provokuese gjatë punës së saj. Video e Penny Lee duke iu hedhur në prehër klientit të ...