TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Informer”: Boki 13 ka dëshmi për lidhjet kriminale mes Zaevit dhe Haradinajt

Zhurnal - 14.08.2019

Shkup, 14 gusht, zhurnal.mk – Gazetat serbe kanë vazhduar me titujt spektakular për rastin “Reket”, ku sot në ballinën e gazetës proqeveritare “Informer”, dalin me vërtetime se Bojan Jovanovski ...

Dëshprimi i Pendarvskit

Tetova Sot - 14.08.2019

Shkruan: Bardhyl ZAIMI Afera “Zhvatja” ka ngritur temperaturën politike në Maqedoninë e Veriut. Kjo aferë tashmë i kaloi kufijtë në momentin kur gazeta italiane “La Verita” publikoi video materiale ...

Boki 13 nga qelia e burgut: E di se si vjedhin Zaevi dhe Haradinaj (Foto)

Ina - 14.08.2019

Mediat serbe kanë vazhduar propagandën kundër kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit, Ramush Haradinaj. Gazeta serbe Informer sërish ka publikuar një bisedë të Boki13, i cili ka deklaruar se e ...

Boki 13, Karleusha: Kur “Rest In Peace (RIP)“ u bë “Pushoni në paqe”…

Portalb - 13.08.2019

Portali “Ekran” sot (13.08.2019) publikoi tekst me titutllin: “( VIDEO+FOTO) BOKI 13 KA “REKETUAR” PËR SHKAK TË JELENA KARLEUSHËS: “Kurir” zbulon çka fshihet plus prapa aferës “Reket”, që e ka marrë ...

Karleusha: Boki 13 nuk më ka borxh

Alsat - 13.08.2019

Pas lajmit të publikuar në gazetën “Kurir” në Serbi, ku thuhet se Bojan Jovanovski- Boki 13 ka zhvatur Orce Kamçevin me 1.5 milionë euro për shkak se ka huazuar po aq para nga këngëtarja serbe, ...

Edhe 30 ditë paraburgim për Boki 13 dhe Zoki Kiçeec

Alsat - 13.08.2019

Nga Gjykata Penale njoftojnë se me kërkesë të Prokurorisë për ndjekje të krimit të organizuar, dhe pas shqyrtimit të fakteve, është vendosur që të dyshuarve në rastin “Reket”, Bojan Stojanovski- Boki ...

Janushev: Dorëheqje menjëherë ose zgjedhje të parakohshme parlamentare

Medial - 13.08.2019

Shkup, 13 gusht 2019 Miku i Zoran Zaevit, Boki Trediçi e di cili gjykatës, kur është kujdestar, i cili nuk do të paraqitet dhe cili do të vjen në vend të tij dhe çka është më e rëndësishme e di se ...

“Boki trediçi” nga qelia e burgut: E di se si vjedhin Zaevi dhe Haradinaj (Foto)

Tetova Sot - 14.08.2019

Mediat serbe kanë vazhduar propagandën kundër kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit, Ramush Haradinaj. Gazeta serbe Informer sërish ka publikuar një bisedë të Boki13, i cili ka deklaruar se e ...

Edhe 30 ditë paraburgim për Boki 13 dhe Zoki Kiçeec

Antpress - 13.08.2019

Nga Gjykata Penale njoftojnë se me kërkesë të Prokurorisë për ndjekje të krimit të organizuar, dhe pas shqyrtimit të fakteve, është vendosur që të dyshuarve në rastin “Reket”, Bojan Stojanovski- Boki ...

“Boki 13” nga burgu për mediat serbe ka thënë: E di se si vjedhin Zaev dhe Haradinaj

Gazeta Express - 14.08.2019

Mediat serbe kanë vazhduar propagandën kundër kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit, Ramush Haradinaj. Gazeta serbe Informer sërish ka publikuar një bisedë të Boki13, i cili ka deklaruar se e ...

Edhe 30 ditë paraburgim për Boki 13 dhe Zoki Kiçeec

Zhurnal - 13.08.2019

Shkup, 13 gusht, zhurnal.mk – Nga Gjykata Penale njoftojnë se me kërkesë të Prokurorisë për ndjekje të krimit të organizuar, dhe pas shqyrtimit të fakteve, është vendosur që të dyshuarve në rastin ...

Boki për mediat serbe: E di si vjedhin Zaevi dhe Haradinaj

Albeu.com - 14.08.2019

Mediat serbe kanë vazhduar propagandën kundër kryeministrit Zoran Zaev dhe kryeministrit Ramush Haradinaj . Gazeta serbe Informer sërish ka publikuar një bisedë të “Boki13”, i cili ka deklaruar se e ...

Edhe 30 ditë paraburgim për Boki 13 dhe Zoki Kiçeec

Gazeta Express - 13.08.2019

Nga Gjykata Penale njoftojnë se me kërkesë të Prokurorisë për ndjekje të krimit të organizuar, dhe pas shqyrtimit të fakteve, është vendosur që të dyshuarve në rastin “Reket”, Bojan Stojanovski- Boki ...

Rasti “Reket”, edhe 30 ditë paraburgim për Boki 13 dhe Zoki Kiçeec

Portalb - 13.08.2019

Nga Gjykata Penale njoftojnë se me kërkesë të Prokurorisë për ndjekje të krimit të organizuar, dhe pas shqyrtimit të fakteve, është vendosur që të dyshuarve në rastin “Reket”, Bojan Stojanovski- Boki ...

Edhe 30 ditë paraburgim për Boki 13 dhe Zoki Kiçeec

Flaka - 13.08.2019

Nga Gjykata Penale njoftojnë se me kërkesë të Prokurorisë për ndjekje të krimit të organizuar, dhe pas shqyrtimit të fakteve, është vendosur që të dyshuarve në rastin “Reket”, Bojan Stojanovski- Boki ...