TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Fury: Askujt s’i pëlqen Joshua më, atë e nokautoi një trashaluq

Gazeta Express - 14.08.2019

Tyson Fury pretendon se askujt nuk i pëlqen më Anthony Joshua, pas disfatës së tij tronditëse kundër Andy Ruiz Jr, të cilin Fury e quan trashaluq. Joshua i humbi titujt e botës IBF, WBA dhe WBO pasi ...

Ruiz Jr. ka nënshkruar kontratën për rimeç me Joshuan

Koha.net - 13.08.2019

Promotori Eddie Hearn ka insistuar se meçi mes Anthony Joshuas dhe Andy Ruiz Jr. do të mbahet më 7 dhjetor në Arabinë Saudite, me gjithë kontroversitetin rreth lokacionit të zgjedhur dhe po ashtu ...

Tyson Fury e ‘thumbon’ keq Joshuan

Zeri - 14.08.2019

Tyson Fury pretendon se askujt nuk i pëlqen më Anthony Joshua, pas disfatës së tij tronditëse kundër Andy Ruiz Jr, të cilin Fury e quan trashaluq. Joshua i humbi titujt e botës IBF, WBA dhe WBO pasi ...

Andy Ruiz nënshkruan kontratën për revanshin me Joshua, ky është vendi ku zhvillohet dueli

Lajmi.net - 12.08.2019

Ruiz ka vënë firmën e tij në kontratën që parasheh se revanshi do të zhvillohet në Arabinë Saudite, transmeton lajmi.net. Promotori i AJ, Eddie Hearn, ka konfirmuar se gjithçka është vendosur, dhe ...

Rimeçi në mes të Joshuas dhe Ruizit mund të ndryshojë boksin përgjithmonë

Telegrafi - 12.08.2019

Misioni hakmarrës i Anthony Joshua kundër Andy Ruiz do të shkojë përpara në Arabinë Saudite pasi kampioni i ri nënshkroi për rimeçin. Ruiz e rrëzoi Joshuan katër herë para se ta nokautonte atë në ...

Andy Ruiz pranon duelin kundër Joshua, ja kur do zhvillohet

Mapo - 12.08.2019

Andy Ruiz Jr ka nënshkruar më në fund kontratën për duelin e shumëpritur në ring me britanikun Anthony Joshua. Ruiz ka vënë firmën e tij në kontratën që parasheh se përballja në ring do të zhvillohet ...

Rimeçi në mes të Joshuas dhe Ruizit mund të ndryshojë boksin përgjithmonë

Botasot - 13.08.2019

Misioni hakmarrës i Anthony Joshuas kundër Andy Ruizit do të shkojë përpara në Arabinë Saudite pasi kampioni i ri nënshkroi për rimeçin. Meksikano-amerikani e rrëzoi britanikun katër herë para se ta ...

Andy Ruiz nënshkruan kontratën për revanshin me Joshua, ky është vendi ku zhvillohet dueli

Botasot - 12.08.2019

Andy Ruiz Jr ka nënshkruar kontratën për revanshin e shumëpritur me britanikun Anthony Joshua. Ruiz ka vënë firmën e tij në kontratën që parasheh se revanshi do të zhvillohet në Arabinë Saudite.