TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kaos te Napoli, De Laurentiis mendon spastrimin në janar

SuperSport - 08.11.2019

Napoli po kalon një moment vërtetë të vështirë, pasi përveç mungesës së rezultateve në fushë, klima u tensionua mbrëmjen e të martës, kur lojtarët vendosën të thyejnë urdhrin e klubit dhe të mos ...

FOTO/ Skenar i bujshëm nga Italia, De Biasi pranë gjigandit të Serie A!

BalkanWeb - 08.11.2019

Situata që po kalon Napoli është sa e paprecedentë aq dhe e rëndë. Lojtarët janë kundër klubit, klubi është kundër Ancelottit, tifozët kundër lojtarëve, e gjithë kjo rrëmuje e madhe po shkatërron një ...

Rikthehet De Biasi, bëhet trajner i gjigantit nga Serie A

Lajmi.net - 08.11.2019

Është ‘Tuttosport’ që raporton se koha e Ancelottit te Napoli po shkon drejt fundit, dhe përfundimi i sezonit mund të çojë në ndërprerjen e bashkëpunimit.

Kaosi te Napoli, klubi i mban lojtarëve 5% të pagës. Shpërthen titullari: Futini në b…

Durres Lajm - 08.11.2019

Heshtja për shtyp e urdhëruar nga presidenti Aurelio De Laurentis duket sikur ka ndalur kohën, por klubi i Napolit po shqyrton masat që do të merren kundrejt skuadrës.

"Jeni hale!", Allan goditi me shuplakë djalin e presidentit të Napolit!

Botasot - 08.11.2019

Revolta e Napolit duket se ka nisur nga përplasje e fortë mes brazilianit Allan dhe Edo De Laurentiis, djali i presidentit Aurelio dhe zëvendës president i klubit.

Udhëhoqi revoltën, pritet vendim esktrem për kapitenin e Napolit!

Botasot - 07.11.2019

Situata te Napoli është gjithmonë e më e sikletshme pas asaj që ka ndodhur ditët e fundit me veprimin e futbollistëve të cilët kanë refuzuar të grumbullohen në Kastelvolturno pas ndeshjes me Salzburg ...

Napoli kërcënon lojtarët! “Revolta” që po lë shenjë në ekip

Top Channel - 06.11.2019

Barazimi ndaj Salzburgut në Ligën e kampioneve la shenjë te skuadra e Napolit, më shumë për ashpërsimin e klimës në skuadrën e futbollit italian, sesa në renditjen e komplikuar.

Napoli kërcënoi lojtarët

Portalb - 06.11.2019

Skuadra u revoltua ndaj presidentit duke mos e respektuar grumbullimin e detyruar pas sfidës zhgënjyese ndaj austriakëve, një vendim i lojtarëve që mori edhe përkrahjen e trajnerit Karlo Anceloti .

Prapaskena: “Jeni hale”, Allan goditi me shuplakë djalin e presidentit të Napolit!

Gazeta Tema - 08.11.2019

Revolta e Napolit duket se ka nisur nga përplasje e fortë mes brazilianit Allan dhe Edo De Laurentiis, djali i presidentit Aurelio dhe zëvendës president i klubit.

De Biasi zëvendëson Ançelotin te Napoli!?

InfoSport - 08.11.2019

Koha e Karlo Ançelotit te Napoli si duket po shkon drejt fundit, ndërsa përfundimi i sezonit mund të çojë në ndërprerjen e bashkëpunimit me skuadrën “napolitane”.

De Biasi pranë gjigandit të Serie A

Ina - 08.11.2019

Situata që po kalon Napoli është sa e paprecedentë aq dhe e rëndë. Lojtarët janë kundër klubit, klubi është kundër Ancelottit, tifozët kundër lojtarëve, e gjithë kjo rrëmuje e madhe po shkatërron një ...

E BUJSHME/ De Biasi te Napoli?

Albeu.com - 08.11.2019

Napoli po kalon një moment të vështirë këtë sezon, duke u mundur në kampionat nga Roma dhe më pas duke barazuar me rezultatin 1-1 kundër Salcburgut në Europa League.