TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Komuna e Tetovës nuk tregon sa harxhon për udhëtime, shifra marramendëse qarkullojnë në opinion

Portalb - 12.10.2017

Nga mungesa e transparencës dhe mos-publikimit të llogarisë përfundimtare të detajuar të Komunës së Tetovës, banorët nuk e kanë të qartë se si i harxhon paratë kjo komunë.

Bomba nr.2: Teuta Arifi ka rrjepur qytetarët, por i ka falur firmat

Lajm - 12.10.2017

Lidhjet e afërta të kryetares së komunës së Tetovës Teuta Arifit me biznesin në dëm të qytetarëve vërtetohen edhe me faktin se ajo plotësisht i ka falur tatimet firmave me prona të mëdha në Tetovë si ...

Arifi: Gjithmonë kam qenë e hapur ndaj kritikave

Zhurnal - 12.10.2017

Arifi: Gjithmonë kam qenë e hapur ndaj kritikave Tetovë, 12 tetor - Në një intervistë për portalin kdpolitika, kryetarja e Tetovës Teuta Arifi ka theksuar se ajo gjithmonë ka qenë e hapur ndaj ...

Konferencë për shtyp e kandidates për kryetar të Komunës së Tetovës, Teuta Arifi

Alb Portali - 12.10.2017

Të nderuar qytetarë, Loading... Të nderuar anëtarë të mediave, Para katër vitesh ju përkrahët vizionin për Tetovën si qytet me zhvillim të qëndrueshëm urban dhe rural, me infrastrukturë efikase ...

E pabesueshme: Kjo përkrahje nuk është parë më parë për një kandidat, edhe gratë shtatzëna dhe pleqt në karrocë në ...

Alb Portali - 12.10.2017

Kandidimi i Bilall Kasamit, kryetarit të Lëvizjes BESA, për të garuar për kreun e komunës së Tetovës, ka ngjallur entuizizëm dhe eufori në Tetovë. I madh e i vogël kanë shprehur mbështetjen për ...

Teuta Arifi i ikë debatit me Bilall Kasamin (VIDEO+FOTO)

Almakos - 12.10.2017

Sot, televizoni 21 është duke realizuar emisionin Click Plus në Sheshin Iliria të Tetovës, me kandidatët për kryetar komune të Tetovës, ku të pranishëm janë Bilall Kasami i Lëvizjes BESA, Bardhyl ...

ARIFI: Do ndërtojmë kohezion bashkëveprues me të rinjtë e BDI-së (FOTO)

Lajm - 12.10.2017

Kandidatja e BDI-së për kreun e komunës së Tetovës, Teuta Arifi sonte është takuar me rininë e kësaj partie, që siç e quajti është boshti kurrizor i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI) që do të ...

Kur Teuta Arifi i mban leksion Bilall Kasamit – VIDEO

Shqipmedia - 11.10.2017

Kur Teuta Arifi i mban leksion Bilall Kasamit – VIDEO ...

Kur Teuta Arifi i mban leksion Bilall Kasamit?! (VIDEO)

Ina - 11.10.2017

Zgjidhja e deponisë së Tetovës nuk mundet të zgjidhet njëjtë sikurse ka bërë Sllovenia, apo siç thotë kandidati i Lëvizjes BESA. Deklaratat se këta, të BESËS, kanë qenë në Slloveni dhe janë njoftuar ...

Komuna e Tetovës nuk tregon sa harxhon për udhëtime, shifra marramendëse qarkullojnë në opinion

Almakos - 12.10.2017

Nga mungesa e transparencës dhe mos-publikimit të llogarisë përfundimtare të detajuar të Komunës së Tetovës, banorët nuk e kanë të qartë se si dhe ku i harxhon paratë kjo komunë.

Arifi numëron të arriturat e Tetovës

Almakos - 12.10.2017

Para katër vitesh ju përkrahët vizionin për Tetovën si qytet me zhvillim të qëndrueshëm urban dhe rural, me infrastrukturë efikase rrugore, linja të rregullta të transportit publik, komunikacion të ...

Teuta Arifi i ikë debatit me Bilall Kasamin (VIDEO+FOTO)

Lajm - 12.10.2017

Sot, televizoni 21 është duke realizuar emisionin Click Plus në Sheshin Iliria të Tetovës, me kandidatët për kryetar komune të Tetovës, ku të pranishëm janë Bilall Kasami i Lëvizjes BESA, Bardhyl ...

ARIFI: Do ndërtojmë kohezion bashkëveprues me të rinjtë e BDI-së (FOTO)

Zhurnal - 12.10.2017

ARIFI: Do ndërtojmë kohezion bashkëveprues me të rinjtë e BDI-së (FOTO) Tetovë, 11 tetor - Kandidatja e BDI-së për kreun e komunës së Tetovës, Teuta Arifi sonte është takuar me rininë e kësaj partie, ...

TË PALARAT e Teuta arifit NË SHESH

Alb Portali - 11.10.2017

Loading... Konferenë për shtyp, dhe ekspozite me materiale për udhëheqësinë aktuale të Komunës dhe kandidates së BDI znj. Teuta Arifi, në sheshin e Tetovës me moton ” TË PALARAT NË SHESH” Këtë ...

Vetëm me paratë e udhëtimeve Arifi ka mundur ta pastrojë deponinë dhe 4 mijë euro t’i mbeten bakshish

Lajm - 11.10.2017

Bomba e parë financiare e paralajmëruar për sot do të zbulojë shifra maramendëse të kryetares së Komunës së Tetovës, Teuta Arifi, për udhëtime zyrtare, ushqime, akomodime në hotel dhe të tjera.

Adnan Neziri: Unë jam ndryshe sepse kam dije dhe guxim

Albeu.com - 11.10.2017

Në debatin ‘200’ ku ishin prezent kandidatët për kryetar të Komunës së Tetovës, Adnan Neziri nga ASH, Teuta Arifi nga BDI dhe Bilall Kasami nga BESA, u zhvilluan tematika interesante.

Pastrimi i deponisë, Tetova merr frymë lirshëm

Zhurnal - 10.10.2017

Pastrimi i deponisë, Tetova merr frymë lirshëm Tetovë, 10 tetor - Problemi me deponitë e egra në Maqedoni ka qenë i pranishëm gati në të gjitha qytete në Maqedoni. Edhe Tetova nuk ka qenë përjashtim.

Arifi: Tetova sot është qytet pa mbeturina komunale

Zhurnal - 10.10.2017

Arifi: Tetova sot është qytet pa mbeturina komunale Shkup, 10 tetor - Isha kryetare e të gjithë qytetarëve. Gjatë kohës kam udhëhequr ne frymën e duhur, nuk kam dalluar asnjë qytetarë.

Arifi: Ëndrrat e kandidatit të Besës, të parealizueshme

Ina - 10.10.2017

Zgjidhja e deponisë së Tetovës nuk mundet të zgjidhet njëjtë sikurse ka bërë Sllovenia, apo siç thotë kandidati i Lëvizjes BESA. Deklaratat se këta, të BESËS, kanë qenë në Slloveni dhe janë njoftuar ...

Bilall Kasami: Adnan Neziri është kuadër i mirë, do të kisha votuar

Alb Portali - 10.10.2017

Loading... Sonte në emisionin debativ të kandidatëve për kryetar komune të Tetovës, organizuar nga Alsat-m, kishte debat mjaftë interesant. Ishte interesante kur Bilall Kasami i BESËS, lavdëroi ...

Teuta Arifi ju drejtohet qytetarëve të Tetovës

Shqipmedia - 12.10.2017

Konferencë për shtyp e kandidates për kryetar të Tetovës, Teuta Arifi Të nderuar qytetarë, Të nderuar anëtarë të mediave, Para katër vitesh ju përkrahët vizionin për Tetovën si qytet me zhvillim të ...

Arifi: Rinia është boshti kurrizor i BDI-së me të cilën do të korrim fitoren më të thellë në Tetovë

Idividi - 12.10.2017

Tetovë, 11 tetor 2017 (MIA) - Kandidatja e BDI-së për kreun e komunës së Tetovës, Teuta Arifi sonte është takuar me rininë e kësaj partie, që siç e quajti është boshti kurrizor i Bashkimit Demokratik ...

Të palarat e Teuta Arifit në shesh

Almakos - 11.10.2017

Konferencë për shtyp, dhe ekspozite me materiale për udhëheqësinë aktuale të Komunës dhe kandidates së BDI znj. Teuta Arifi, në sheshin e Tetovës me moton ” TË PALARAT NË SHESH” Këtë ekspozite e ...

Shifra marramendëse, ja sa ka shpenzuar Teuta Arifi për udhëtime jashtë vendit (FOTO)

Albeu.com - 11.10.2017

Bomba e parë financiare e paralajmëruar për sot do të zbulojë shifra maramendëse të kryetares së Komunës së Tetovës, Teuta Arifi , për udhëtime zyrtare, ushqime, akomodime në hotel dhe të tjera.

Bilall Kasami: Mund të ndryshoj Tetovën për të mirë

Almakos - 11.10.2017

Në debatin ‘200’ ku ishin prezent kandidatët për kryetar të Komunës së Tetovës, Adnan Neziri nga ASH, Teuta Arifi nga BDI dhe Bilall Kasami nga BESA, u zhvilluan tematika interesante.

Pastrimi i deponisë, Tetova merr frymë lirshëm

Almakos - 11.10.2017

“Qytetarët do të gëzojnë një qytet të pastër, ku mbeturinat do të grumbullohen dhe barten në deponinë rajonale Rusino në Gostivar.” Nga KDP Problemi me deponitë e egra në Maqedoni ka qenë i pranishëm ...

Arifi: Ëndrrat e kandidatit të Besës, të parealizueshme

Shqipmedia - 11.10.2017

Zgjidhja e deponisë së Tetovës nuk mundet të zgjidhet njëjtë sikurse ka bërë Sllovenia, apo siç thotë kandidati i Lëvizjes BESA. Deklaratat se këta, të BESËS, kanë qenë në Slloveni dhe janë njoftuar ...

Teuta Arifi flet për të arriturat e Tetovës

Ina - 12.10.2017

Para katër vitesh ju përkrahët vizionin për Tetovën si qytet me zhvillim të qëndrueshëm urban dhe rural, me infrastrukturë efikase rrugore, linja të rregullta të transportit publik, komunikacion të ...

ASH me ekspozitë me materiale kundër kryetares aktuale të Tetovës, Teuta Arifi

Zhurnal - 11.10.2017

ASH me ekspozitë me materiale kundër kryetares aktuale të Tetovës, Teuta Arifi Tetovë, 11 tetor - Konferenë për shtyp, dhe ekspozite me materiale për udhëheqësinë aktuale të Komunës dhe kandidates së ...

Vetëm me paratë e udhëtimeve Arifi ka mundur ta pastrojë deponinë dhe 4 mijë euro t’i mbeten bakshish

Almakos - 11.10.2017

Bomba e parë financiare e paralajmëruar për sot do të zbulojë shifra maramendëse të kryetares së Komunës së Tetovës, Teuta Arifi, për udhëtime zyrtare, ushqime, akomodime në hotel dhe të tjera.

Bilall Kasami: Mund të ndryshoj Tetovën për të mirë

Lajm - 11.10.2017

Në debatin ‘200’ ku ishin prezent kandidatët për kryetar të Komunës së Tetovës, Adnan Neziri nga ASH, Teuta Arifi nga BDI dhe Bilall Kasami nga BESA, u zhvilluan tematika interesante.

Arifi: Tetovën do ta shndërrojë në qendër turistike

Almakos - 11.10.2017

Urbanizuam dy Reçicat, ndërsa gjatë mandatit Qendrën sportive e shndërruam në një park të gjelbër, ku sot tetovarët dhe fëmijët kanë vend rekreimi modern dhe që i ngjason tamam një qyteti, ka thënë ...

Arifi i'u drejtohet tetovarëve, ja çfarë thotë?

Zhurnal - 12.10.2017

Arifi i`u drejtohet tetovarëve, ja çfarë thotë? Shkup, 12 tetor - Kryetjarja e Komunës së Tetovës Teuta Arifi sot përmes një pres konerence për media iu ka drejtuar qytetarëve të Tetovës.

Bilall Kasami: Mund të ndryshoj Tetovën për të mirë

Ina - 11.10.2017

Në debatin ‘200’ ku ishin prezent kandidatët për kryetar të Komunës së Tetovës, Adnan Neziri nga ASH, Teuta Arifi nga BDI dhe Bilall Kasami nga BESA, u zhvilluan tematika interesante.

Arifi: Tetova sot është me gjelbërime, gati projekti për banjat e Tetovës si atraksion turistik

Ina - 11.10.2017

Urbanizuam dy Reçicat, ndërsa gjatë mandatit Qendrën sportive e shndërruam në një park të gjelbër, ku sot tetovarët dhe fëmijët kanë vend rekreimi modern dhe që i ngjason tamam një qyteti, ka thënë ...