TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e enjte 16 maj 2019?

Bota.al - 16.05.2019

GAFORRJA Saturni do ju bëjë shumë të mençur sot dhe do dini përherë si t’i rregulloni problemet që do ju dalin. Në çdo moment do jeni të vetëdijshëm për çdo hap që do hidhni.

Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot, 16 Maj 2019

Java News - 16.05.2019

Binjakët Nëse keni kohë që jeni në kërkim të harmonisë, sot ka mundësi që ta gjeni. Do jeni shumë delikatë dhe të kujdesshëm me gjithçka. Për ju të dashuruarit yjet nuk do ndikojnë aspak në jetën ...

Horoskopi për ditën e sotme, 16 maj 2019

BalkanWeb - 16.05.2019

Dashi Është një ditë e mrekullueshme për romancë! Përhapeni buzëqeshjen tuaj për të gjithë sot dhe të jeni të sigurt se do të ndiheni të lumtur. Kjo është një ditë për ndjenjën e gëzimit të jetës.

Mos u shtrini në krevat pa lexuar fatin për nesër

Albeu.com - 15.05.2019

Dashi – Ju mund të ndiheni sikur po ecni zbathur duke inkurajuar miqtë tuaj, ose duke luajtur me fëmijët. Do të jetë një ditë e mrekullueshme në vend, ku të gjithë janë të lumtur ta shohin ...

Gjashtë shenja që tregojnë se jeni në depresion pa e kuptuar

Gazeta Express - 16.05.2019

Depresioni ndonjëherë quhet “plaga e shekullit të 21-të”. Studimet tregojnë se depresioni është një gjendje mjekësore si çdo sëmundje tjetër. Megjithatë, hapi i parë për ta hequr qafe problemin është ...

Jeni vetëm miq, por të pëlqen? Ja si ta nxjerrësh nga “Zona e miqësisë”!

Botasot - 15.05.2019

E keni mik, por njëkohësisht ju pëlqen dhe doni të keni me të diçka më tepër se kaq. Kur ju duket i painteresuar, është disi e vështirë për t’ja shprehur, apo jo? Ne ju sjellim katër taktika se si ...

Nëse partneri juaj bën këto 10 gjëra jeni me shumë fat, sepse keni përkrah partnerin perfekt

Botasot - 15.05.2019

A po jetoni një histori fantastike dashurie dhe pyesni veten nëse partneri juaj është i përsosur? Gjetja e mashkullit të përsosur në ditët e sotme është si të fitosh lotarinë, të dish se mund të ...

Në cilën stinë keni lindur? Zbuloni si ndikon sezoni në karakterin tuaj

Botasot - 15.05.2019

Lindja dhe stinët vijnë së bashku për të krijuar personalitetin dhe karakterin e çdo personi. Le të zbulojmë se si stinët ndikojnë në karakterin tonë: Pranverë Optimizmi është pika juaj e fortë, ...

Horoskopi për ditën e sotme, 15 maj 2019

BalkanWeb - 15.05.2019

Bukuria e ditës mund të mos jetë e dukshme kur të zgjoheni këtë mëngjes, por me kalimin e orëve do të filloni të kuptoni se romanca është rreth teje. Mos u habitni nëse ndieni disa sy që ju vëzhgojnë ...

Para dhe dashuri, kush janë fatlumët e të mërkurës

Albeu.com - 14.05.2019

Dashi - Nëse jeni të shqetësuar për dashurinë që disa njerëz kanë për ju, nuk duhet të detyroheni që ti qëndroni pranë ose të jeni tepër të dashur. Kjo periudhë ka të bëjë me mbajtjen e distancës ...

Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot, 16 Maj 2019

Botasot - 16.05.2019

Binjakët Nëse keni kohë që jeni në kërkim të harmonisë, sot ka mundësi që ta gjeni. Do jeni shumë delikatë dhe të kujdesshëm me gjithçka. Për ju të dashuruarit yjet nuk do ndikojnë aspak në jetën ...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë 15 maj 2019?

Bota.al - 14.05.2019

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë 15 maj 2019? DASHI Gjatë kësaj dite do jeni gjithë kohës në kërkim të qetësisë dhe harmonisë. Nëse jeni në një lidhje do doni të merreni vesh mirë ...

Këto 5 gjëra nuk duhet t’i bëni asnjëherë për partnerin

Portalb - 14.05.2019

Çdo grua dëshiron të ketë një marrëdhënie të lumtur. Megjithatë, shumë shpesh gratë shkojnë shumë larg dhe sakrifikojnë lumturinë e tyre në emër të dashurisë, shkruan Class .

Horoskopi, 14 maj 2019

Albeu.com - 14.05.2019

Dashi Çfarëdo emocioni që mund të ndjeni sot duhet ta përqafoni dhe të ndiheni mirë. Sa i përket aspektit profesional, mund të merrni lajme të mira në lidhje me një promovim.

Nëse partneri juaj bën këto 10 gjëra jeni me shumë fat, sepse keni përkrah partnerin perfekt

Tetova Sot - 15.05.2019

A po jetoni një histori fantastike dashurie dhe pyesni veten nëse partneri juaj është i përsosur? Gjetja e mashkullit të përsosur në ditët e sotme është si të fitosh lotarinë, të dish se mund të ...

Në cilën stinë keni lindur? Zbuloni si ndikon sezoni në karakterin tuaj

Java News - 15.05.2019

Lindja dhe stinët vijnë së bashku për të krijuar personalitetin dhe karakterin e çdo personi. Le të zbulojmë se si stinët ndikojnë në karakterin tonë: Pranverë Optimizmi është pika juaj e fortë, ...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë 15 maj 2019?

Botasot - 15.05.2019

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë 15 maj 2019? DASHI Gjatë kësaj dite do jeni gjithë kohës në kërkim të qetësisë dhe harmonisë. Nëse jeni në një lidhje do doni të merreni vesh mirë ...