TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Në Kosovë zbulohet 135 kg marihuanë e ardhur nga Shqipëria

Albeu.com - 13.09.2017

Policia e Kosovë s në një konferencë të jashtëzakonshme për media ka bërë të ditur se ka shkatërruar një grup kriminal që transportonte drogë drejt vendeve të Bashkimit Evropian, shkruan albeu.com.

Policia shkatërron një grup kriminal, po transportonte 135 kilogram marihuanë

Lajmi.net - 13.09.2017

. Policia e Kosovës përmes një aksioni të koduar “çelsi” ka arrestuar disa persona në fshatin Bibaj në magjistralen Ferizaj-Gjilan, duke i shkatërruar një grup kriminal që po shpërndanin 135 kilogram ...

E FUNDIT/ Policia konfiskon 135 kg marihuanë, disa të arrestuar

Albeu.com - 13.09.2017

Policia e Kosovës në një konferencë të jashtëzakonshme për media ka bërë të ditur se ka shkatërruar një grup kriminal. Mësohet se drejtoria e trafikimit me narkotik-Ferizaj në bazë të operacionit të ...

Operacioni “Çelësi”, konfiskohen 135 kg marihuanë të fshehura në 40 dyer

Koha.net - 13.09.2017

Policia e Kosovës ka realizuar operacionin “Çelësi”, gjatë të cilit ka arritur të shkatërrojë një grup kriminal, me ç’rast janë konfiskuar 135 kg marihuanë dhe një armë.

Në Ferizaj kapen 135 kg marihuanë të fshehura në dyer

Zeri - 13.09.2017

Policia ka kapur rreth 135 kg marihuanë dhe ka arrestuar shtatë persona në Ferizaj, pas operacionit të koduar “Çelsi”. Operacioni është zhvilluar më 11 dhe 12 shtator në fshatin Bibaj të Ferizajt, ...

Konfiskohet drogë, policia me konferencë të jashtëzakonshme

Botasot - 13.09.2017

Policia e Kosovës ka njoftuar se do të mbajë një konferencë të jashtëzakonshme për media, ku do të flitet për realizimin e një operacioni policor të suksesshëm kundër trafikimit me substanca ...

Konfiskohet marihuana nл Prishtinл

Botasot - 13.09.2017

Një qese e vogël me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë, është konfiskuar dje nga policia e Kosovës në rrugën “Enver Maloku” në Prishtinë.

Konfiskohet drogл nл Prishtinл

Botasot - 13.09.2017

Policia e Kosovës gjatë një kontrolli ditën e djeshme ka ndaluar një veturë në të cilën ka gjetur një substancë narkotike me marihuanë. Ajo qese është konfiskuar dje gjatë kontrollës.

Operacioni “Çelësi”, konfiskohen 135 kg marihuanë

Telegrafi - 13.09.2017

Policia e Kosovës ka realizuar operacionin “Çelësi”, gjatë të cilit ka arritur të shkatërrojë një grup kriminal, me ç’rast janë konfiskuar 135 kg marihuanë dhe një armë.

Arrestohen dy persona, planifikonin dërgimin e drogës nga Gjakova në Austri

Zeri - 11.09.2017

Janë arrestuar dy të dyshuar në stacionin e autobusëve në Gjakovë, pasi që të njëjtit në bashkëpunim, kishin planifikuar që me autobus të linjës Gjakovë-Linz (Austri) të dërgojnë një sasi të ...

Operacioni “Çelësi”, konfiskohen 135 kg marihuanë

Almakos - 13.09.2017

Policia e Kosovës ka realizuar operacionin “Çelësi”, gjatë të cilit ka arritur të shkatërrojë një grup kriminal, me ç’rast janë konfiskuar 135 kg marihuanë dhe një armë.