TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Alfred Peza e thotë hapur: Ja si Ilir Meta nxori blof Kryemadhin, Berishën dhe Lulzim Bashën

SOT - 11.09.2019

Sekretari i PS Alfred Peza ka reaguar pas deklaratave të presidentit Ilir Meta lidhur me aktualitetin politik në vend. Peza shprehet se nuk ka patur asnjë skenar për të djegur Parlamentin.

Sekretari i PS: E shikoni që nuk ka patur skenar për ta djegur Parlamentin? Meta e pranoi se ishte situatë artificiale

Gazeta Tema - 11.09.2019

Nga Alfred Peza A e mesuat me ne fund edhe nga goja e Ilir Metes, se ne Shqiperi nuk kishte asnje shans per ate qe Monika Kryemadhi, Sali Berisha dhe Lulzim Basha kane 6 muaj qe na e servirnin si ...

E shikoni që nuk ka patur skenar për ta djegur Parlamentin?

Java News - 11.09.2019

Nga Alfred Peza A e mesuat me ne fund edhe nga goja e Ilir Metes, se ne Shqiperi nuk kishte asnje shans per ate qe Monika Kryemadhi, Sali Berisha dhe Lulzim Basha kane 6 muaj qe na e servirnin si ...