TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Atletico Madrid identifikon zëvendësuesin e Diego Costa

Lajmi.net - 07.12.2018

Diego Simeone është në nevojë të madhe për një sulmues të qendrës, në mungesë të Diego Costas. Maxi Gomez është identifikuar si zëvendësuesi ideal për spanjollin i cili do t’i nënshtrohet një ...

Atletico Madrid identifikon zëvendësuesin e Diego Costa

Botasot - 07.12.2018

Diego Simeone është në nevojë të madhe për një sulmues të qendrës, në mungesë të Diego Costas. Maxi Gomez është identifikuar si zëvendësuesi ideal për spanjollin i cili do t’i nënshtrohet një ...

Diego Costa merr ofertë nga Kina

Koha.net - 05.12.2018

Diego Costa ka kohë që kërkohet nga klubet kineze dhe së fundmi në garë për të ka hyrë, Tianjin Quanjin. Spanjolli i natyralizuar ka humbur shkëlqimin e tij dhe largimi nga Atletico mund të ndodh ...

Diego Costa drejt transferimit në Kinë

Botasot - 05.12.2018

Sulmuesi spanjoll pritet të largohet nga Atletico Madrid. Diego Costa ka kohë që kërkohet nga klubet kineze dhe së fundmi në garë për të ka hyrë, Tianjin Quanjin.

Diego Costa i mikluar nga Kina

Java News - 05.12.2018

Diego Costa ka kohë që kërkohet nga klubet kineze dhe së fundmi në garë për të ka hyrë, Tianjin Quanjin. Spanjolli i natyralizuar ka humbur shkëlqimin e tij dhe largimi nga Atletico mund të ndodh ...