TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kaka i befasuar nga Zidane

Lajmi.net - 19.05.2017

Leite Kaka që është njëri ndër transferimet më të shtrenjta në histori të Real Madridit, ka mbetur i befasuar me punën që po bën te kjo skuadër Zinedine Zidane.

“Zidane i ka impresionuar të gjithë”

Telegrafi - 19.05.2017

Leite Kaka ka folur për karrierën e Zinedine Zidanes si trajner, duke thënë se e ka impresionuar. Ai në sezonin e parë në Ligën e Kampionëve e fitoi këtë garë, ndërsa këtë sezon është afër dy trofeve.

Kaka i befasuar me Zidanin, tregon kush do ta fitojë Ligën e Kampionëve

Gazeta Express - 19.05.2017

Kaka është i befasuar me suksesin e Zinedine Zidane te Real Madridi, derisa beson se Los Blancos do ta fitojnë për herë të 12 Ligën e ...

Zidane drejt një rekordi, që asnjë nga trajnerët e Realit në 59 vitet e fundit se ka kapur

Java News - 19.05.2017

Real Madrid ka edhe dy ndeshje deri në fund të edicionit, ku në rast fitoreve do të fitonte dy titujt më të rëndësishëm La Ligën dhe Ligën e Kampionëve.

​Zidane mund të arrijë atë që nuk e kanë arritur trajnerët e Realit në 59 vitet e fundit

Gazeta Express - 19.05.2017

Real Madrid ka edhe dy ndeshje deri në fund të edicionit, ku në rast fitoreve do të fitonte dy titujt më të rëndësishëm La Ligën dhe Ligën e ...

“Zidane i ka impresionuar të gjithë”

Almakos - 19.05.2017

Leite Kaka ka folur për karrierën e Zinedine Zidanes si trajner, duke thënë se e ka impresionuar. Ai në sezonin e parë në Ligën e Kampionëve e fitoi këtë garë, ndërsa këtë sezon është afër dy trofeve.