TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Cikalleshi bëhet BABA: Falenderoj Zotin që përjetova parajsën e kësaj bote!

Albeu.com - 12.10.2017

Sulmuesi Sokol Çikalleshi ka përjetuar ditën e sotme një nga momentet më të lumtura të jetës së tij. Ai është bërë zyrtarisht baba . Bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë vajzën e quajtur Rajna .

Sokol Cikalleshi bëhet për herë të parë baba (Foto)

Almakos - 12.10.2017

Sokol Cikalleshi ka një arsye më tepër që të festojë ditën e sotme. Sulmuesi i kombëtares shqiptare është bërë për herë baba i një fëmije, të cilën në jetë e ka sjell bashkëshortja i kavajasit, ...

Sokol Cikalleshi shprehet i lumtur për vlerësimin e Igli Tares

ABC News - 12.10.2017

Sokol Cikalleshi është i lumtur për vlerësimin e Igli Tares së Lacios. Sulmuesi I kombëtares shpreson që një ditë të luajë në Serinë A. Do të ishte një kulm karrierë nëse realizohej.

Sokol Cikalleshi bëhet për herë të parë baba (Foto)

Telegrafi - 12.10.2017

Sokol Cikalleshi ka një arsye më tepër që të festojë ditën e sotme. Sulmuesi i kombëtares shqiptare është bërë për herë baba i një fëmije, të cilën në jetë e ka sjell bashkëshortja i kavajasit, ...

Igli Tare vlerëson Cikalleshin, sulmuesi tregon ëndrrën më të madhe

LajmiFundit - 12.10.2017

Sulmuesi i kombëtares shpreson që një ditë të luajë në Serinë A, kjo edhe pas vlerësimeve të bëra nga Igli Tare. Një shans për të luajtur në Serinë A do të ishte i mirëpritur, edhe pse ende duhet të ...

Cikalleshi në Serie A

Lajmi.net - 11.10.2017

Sokol Cikalleshi ka ofertë për transferim në Serie A. Sulmuesi i kombëtares shqiptare dhe klubit Osmanlispor, Sokol Cikalleshi, pasi u bë blerja më e shtrenjtë për ekipin turk, tashmë duket se po ...

Tare: Ky lojtar i Shqipërisë më pëlqen shumë

Zhurnal - 11.10.2017

Tare: Ky lojtar i Shqipërisë më pëlqen shumë Igli Tare, drejtori Sportiv i Lazios, ka zbuluar se cili lojtar i Kombëtares shqiptare i pëlqen Ish ylli i Shqipërisë, Igli Tare ka zbuluar se sulmuesi i ...

Sokol Cikalleshi bëhet për herë të parë baba

Lajmi.net - 12.10.2017

Sokol Cikalleshi ka një arsye më tepër që të festojë ditën e sotme. Sulmuesi i kombëtares shqiptare është bërë për herë baba i një fëmije, të cilën në jetë e ka sjell bashkëshortja i kavajasit, ...

E bujshme/ E konfirmon menaxheri turk, Cikalleshi në “orbitën” e Lacios

BalkanWeb - 11.10.2017

Sulmuesi i kombëtares shqiptare dhe klubit Osmanlispor, Sokol Cikalleshi, pasi u bë blerja më e shtrenjtë për ekipin turk, tashmë duket se po vëzhgohet edhe nga ekipi kryeqytetas italian, Lacio.

Konfirmohet dëshira e Lazios për të nënshkruar me Cikalleshin

Albeu.com - 12.10.2017

Sulmuesi i kombëtares shqiptare dhe klubit Osmanlispor, Sokol Cikalleshi , pasi u bë blerja më e shtrenjtë për ekipin turk, tashmë duket se po vëzhgohet edhe nga ekipi kryeqytetas italian, Lacio .