TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

E kritikuan pasi bëri komente për reperet, reagon Ledri Vula

Telegrafi - 15.04.2019

Një fjali e vetme të cilën këngëtari i njohur Ledri Vula e tha gjatë intervistës së tij të fundit në emisionin “NIN”, ka shkaktuar shumë reagime dhe kanë qenë të shumta në numër femrat të cilat i ...

Zbulohet e dashura sekrete e Ledri Vulës (FOTO LAJM)

Albeu.com - 15.04.2019

Prej disa kohësh po përflitet për një lidhje romantike të reperit të njohur, Ledri Vula, me një vajzë të quajtur Sara . Kjo e fundit deri tani mbante një profil privat në rrjetet sociale dhe të ...

A është kjo e dashura e Ledrit? Ky detaj flet shumë

Lajmi.net - 15.04.2019

Krahas jetës profesionale, Ledri Vula vazhdimisht komentohet edhe për jetën private. Ledri Vula prej kohësh flitet për një lidhje dashurie, por reperi asnjëherë nuk e ka konfirmuar këtë gjë, shkruan ...

Kjo është e dashura e Ledrit dhe këto janë detajet që e dëshmojnë këtë

Gazeta Express - 15.04.2019

Ledri po bën lidhjen serioze? Ledri Vula ishte në qendër të lajmeve të showbiz-it javën e kaluar për shkak se u shpreh në një intervistë që ishte gati të bëhej baba dhe ti përkushtohej familjes.

Tha që femrat s’mund të bëjnë rep, këngëtarja shqiptare reagon ashpër ndaj Ledri Vulës (VIDEO)

Tetova Sot - 15.04.2019

Ledri Vula është ndër artistët më të preferuar të publikut, jo vetëm për zërin, por edhe për pamjen e jashtme. Deklaratat e fundit që dha në intervistën për “NIN” duket se kanë nevrikosur një ...

“Edhe femnat ja kanë nisë me repovat, diçka s’o n’rregull”: Deklarata e Ledrit që po kritikohet nga të gjithë

Gazeta Express - 15.04.2019

Ledri Vula nervozon fansat, sidomos femrat. Gjatë një interviste, Ledri Vula ka folur për muzikën rap dhe se si ka ndryshuar repi prej kur ai bën këtë muzikë.

E mban të fshehtë lidhjen, Ledri “tradhtohet” nga e dashura (Foto)

Mapo - 15.04.2019

Reperi kosovar Ledri Vula po përflitet prej kohësh për një lidhje romantike me një vajzë të quajtur Sara Hoxha. Kjo e fundit, e cila nuk i përket botës së televizionit, kishte deri më tani një profil ...

E kritikuan pasi bëri komente për reperet, reagon Ledri Vula

Botasot - 15.04.2019

Një fjali e vetme të cilën këngëtari i njohur Ledri Vula e tha gjatë intervistës së tij të fundit në emisionin “NIN”, ka shkaktuar shumë reagime dhe kanë qenë të shumta në numër femrat të cilat i ...

A dëshmojnë këto fakte se kjo vajzë është e dashura e Ledrit?

Zeri - 15.04.2019

Ledri po bën lidhjen serioze? Ledri Vula ishte në qendër të lajmeve të showbiz-it javën e kaluar për shkak se u shpreh në një intervistë që ishte gati të bëhej baba dhe ti përkushtohej familjes.

Ledri Vula për reperet femra: Mund të bëjnë reptura të mira edhe pa sharë

Lajmi.net - 15.04.2019

Ledri Vula ka sqaruar se nuk ka asgjë kundër repereve femra. “Edhe femrat ja kanë nisë me repovat (të bëjnë rep), diçka nuk është në rregull!”, ishte përgjigja e Ledri Vulës në raport me reperet ...

Ledri Vula për reperet femra: Mund të bëjnë reptura të mira edhe pa sharë

Almakos - 15.04.2019

Ledri Vula ka sqaruar se nuk ka asgjë kundër repereve femra. “Edhe femrat ja kanë nisë me repovat (të bëjnë rep), diçka nuk është në rregull!”, ishte përgjigja e Ledri Vulës në raport me reperet ...

E kritikuan pasi bëri komente për reperet, reagon Ledri Vula

Tetova Sot - 15.04.2019

Një fjali e vetme të cilën këngëtari i njohur Ledri Vula e tha gjatë intervistës së tij të fundit në emisionin “NIN”, ka shkaktuar shumë reagime dhe kanë qenë të shumta në numër femrat të cilat i ...