TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pep Guardiola do brazilianin e Napolit

Alsat - 12.01.2019

Skuadra e Mançester Sitit planifikon të ndërhyjë në merkato për të sjellë mesfushorin brazilian të Napolit, Allan. Për 28-vjeçarin e Napolit është interesuar edhe skuadra e PSZH-së, që është në ...

Man City me transferim 100 milionë euro nga Serie A

Lajmi.net - 12.01.2019

Manchester City janë skuadrat e fundit që i është bashkuar garës për mesfushorin e Napolit, Allan. Mesfushori brazilian, është një në mesin e lojtarëve më rritjen më të vrullshme në dy sezonet e ...

Napoli, Allan në gjurmët e Lavezzi dhe Cavani: por vetëm për 100 milionë euro

Gazeta Tema - 11.01.2019

100 milionë euro, kjo është shifra që klubi i Napolit kërkon për yllin e skuadrës së saj, Allan, i cili po kërkohet me ngulm nga skuadra e Paris Saint Germain.

Man City me transferim 100 milionë euro nga Serie A

Medial - 12.01.2019

Manchester City janë skuadrat e fundit që i është bashkuar garës për mesfushorin e Napolit, Allan. Mesfushori brazilian, është një në mesin e lojtarëve më rritjen më të vrullshme në dy sezonet e ...