TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kërkohet denoncuesja e policit. Ngacmimi seksual, Lleshaj takon policët në Malësi të Madhe

Top Channel - 12.02.2019

Policia e Shtetit po pret denoncimin e nënës që akuzoi inspektorin e Malësisë së Madhe, Berhan Bajrakurti për ngacmim seksual. Ai u arrestua pas publikimit të videos ku shfaqej duke kryer veprime ...

U vendosën në pranga 13 shqiptarë, Sandër Lleshaj: Operacioni vazhdon…

Mapo - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka përgëzuar policinë shqiptare dhe atë italiane, pas finalizimit të operacionit të përbashkët ku u shkatërruan 4 grupe kriminale dhe u vendosën në pranga 13 ...

Operacioni me 27 të arrestuar, shumica shqiptarë/ Paralajmëron Sandër Lleshaj

SOT - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar pas operacionit për krimin e organizuar ndërmjet Shqipërisë e Italisë. Ai shprehet se operacioni vazhdon.

Operacioni Shqipëri-Itali, Lleshaj: Çmontim krimit të organizuar

BalkanWeb - 12.02.2019

Pas goditjes së katër grupeve kriminale dhe arrestimin e 27 personave në bashkëpunim me Italinë, ka reaguar edhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj. I pari i ministrisë së Brendshme shkruan mes ...

Arrestimi i 27 trafikantëve, reagon Lleshaj: Provë e vullnetit për të çmontuar krimin

Java News - 12.02.2019

Ministri i Brendshmë Sandër Llëshaj, përmes një postimi në “Facebook”, ka reaguar në lidhje më operacionin e zhvilluar nga autoritetet shqiptare në bashkë punimim me ato italiane.

Gjosha: Sandër Lleshaj dhuroi show në Malësi të Madhe

BalkanWeb - 12.02.2019

Ish-ministrja e Integrimit dhe deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha e pranishme në rubrikën “Opinion” në Neës 24 komentoi ngjarjen e rëndë në Malësi të Madhe, aty ku një punonjës i policisë dyshohet se ...

Lleshaj jep lajmin e mirë: Goditje e rëndësishme për krimin e organizuar, operacioni vazhdon

Gazeta Tema - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka përcjellë detajet e një operacioni mes Shqipërisë dhe Italisë. Operacioni vazhdon… 🇦🇱 👮‍♂ 🇮🇹”, shkruan Lleshaj.

Lleshaj vizitë blic në Shkodër, zhduket denoncuesja e policit që ngacmoi 15-vjecaren

LajmiFundit - 12.02.2019

Ministri i Brendshem Sander Lleshaj ka qendruar diten e sotme ne Shkoder, nje dite pas arrestimit te policit te Malesise se Madhe per abuzim seksual e ngacmime ndaj vajzes 15-vjecare.

Skandali seksual në Polici. Lleshaj në Malësinë e Madhe: Nuk ka denoncues

Top Channel - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj shkoi sot në Malësinë e Madhe pas arrestimit të inspektorit që u akuza nga një nënë për ngacmimin seksual të së bijës 15-vjeçare.

Lleshaj thotë se nuk gjendet denoncuesi i skandalit të Shkodrës

Albeu.com - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është shprehur pas një mbledhjeje në komisariatin e Koplikut se policia është duke kërkuar denoncuesin e videos ku shihet polici Berhan Bajrakurti duke kryer ...

Video-skandali me policin/ Lleshaj bën deklaratën e fortë dhe ngre pyetjen e madhe

SOT - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka vizituar sot Komisariatin e Malësisë së Madhe. Vizita e Lleshajt vjen një ditë pas publikimit të video-skandalit ku protagonist ishte polici Berhan Bajrakurti, ...

Pas arrestimit të policit, Lleshaj në policinë e Shkodrës dhe Koplikut

ABC News - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj nga Shkodra tha se nuk ka asnjë denoncues për rastin e policit të arrestuar pas publikimit të videos ku pretendohet se ka ngacmuar seksualisht një minorene.

Video-skandali me policin, Lleshaj: Nuk po gjendet denoncuesi

BalkanWeb - 12.02.2019

Ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj që shkoi për një vizitë në Malësinë e Madhe pas publikimit të një video-skandali ku i përfshirë ishte shefi i policisë së zonës Gruemirë, Berhan Bajrakurti që ...

Lleshaj shkon urgjent në Koplik pas skandalit të policit

Albeu.com - 12.02.2019

Ministri i Brendshmë Sandër Lleshaj ka udhëtuar urgjent për në Koplik gjatë mëngjesit të sotëm duke organizuar atje një mbledhje ku të pranishëm ishin edhe drejtues të Drejtorisë së Policisë së ...

Lleshaj: Krimi duhet të dëbohet nga Shkodra me çdo çmim

Botasot - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tha nga Shkodra se krimi në këtë vend duhet të dëbohet me çdo çmim. Sandër Lleshaj: Shkodra është një vend i kulturës, i cili nuk bashkëjeton dhe nuk mund të ...

Malësi e Madhe/ Lleshaj flet për skandalin e policit: Nuk po gjejmë denoncuesin

Mapo - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj gjatë vizitës në Malësinë e Madhe ka folur për videoskandalin e Berhan Bajrakurtit. Lleshi iu përgjigj interesit të gazetarëve, duke thënë se policët janë fytyra ...

Voltana Ademi “qahet” për korrupsionin në Shkodër, Lleshaj: Të bashkëpunojmë për ta luftuar

Java News - 12.02.2019

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi i kërkoi ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj që ti kushtojnë më shumë rëndësi korrupsionit, pasi siç tha ajo në Shkodër korrupsioni ekziston ne ...

Video-skandali i policit që tronditi opinionin/ Lleshaj bën lëvizjen urgjente

SOT - 12.02.2019

Pas skandalit që shpërtheu ditën e djeshme me oficerin e policisë ku i dërgonte foto dhe video të turpshme vajzës 15-vjeçare. Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka mbërritur mëgjesin e ditës së ...

Ministri Lleshaj në Malsinë e Madhe

RTSH - 12.02.2019

Ministri i brendshëm Sandër Lleshaj po vizion Bashkinë e Malësisë së Madhe. Ai po takohet me zyrtarët e kesaj bashkie si dhe strukturat e policisë së qarkut Shkodër.

Arrestimi i policit që ngacmoi seksualisht minorenen, Lleshaj: Nuk e dimë kush është denoncuesi!

Gazeta Express - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tha nga Malësia e Madhe se që prej mbrëmjes së djeshme janë duke kërkuar denoncuesin e videos ku shfaqet polici Berhan ...

Video-skandali me policin, Lleshaj vizitë blic në Malësi të Madhe

BalkanWeb - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka shkuar mëngjesin e sotëm në Malësinë e Madhe, pas skandalit të publikuar një ditë më parë në media, ku shefi i policisë së zonës Gruemirë, Berhan Bajrakurti ...

Video-skandali i ngacmimit seksual ndaj të miturës, Lleshaj në Malësinë e Madhe: Polici u arrestua, nuk po gjejmë ...

Java News - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tha nga Malësia e Madhe se që prej mbrëmjes së djeshme janë duke kërkuar denoncuesin e videos ku shfaqet polici Berhan Bajrakurti.

VIDEO-skandali me policin/ Ministri Lleshaj vizitë blic në Malësi të Madhe

Gazeta Tema - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj gjatë vizitës në Malësinë e Madhe ka folur për videoskandalin e ku inspektori i policisë në Gruemirë Berhan Bajrakurti ngacmonte një 15-vjeçare.

Ngacmimi seksual i të miturës nga polici, Sandër Lleshaj vizitë urgjente në komisariatin e Malësisë së Madhe

Mapo - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, kaq udhëtuar mëngjesin e sotëm me urgjencë drejt komisariat të policisë në Malësinë e Madhe, një ditë pas arrestimit të policit Berhan Bajrakurti për ngacmim ...

Ngacmimi seksual i të miturës nga polici, Lleshaj shkon në Malësi të Madhe

Java News - 12.02.2019

Një ditë pas video-skandalit të publikuar në media, ku një efektiv policie shfaqet duke bërë vepra të turpshme, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka shkuar në Malësi të Madhe.

“Ky është edhe rezultati”, Dritan Zagani ‘i përvishet’ Sandër Lleshajt

SOT - 11.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas publikimit të një video ku një polic bënte veprime të turpshme. Lleshaj shkruan në një postim në Tëitter së policët nuk janë të tij, po të ...

Arrestimi i policit, Lleshaj: Po përdoret nga politikanë perversë

ABC News - 11.02.2019

Arrestimi i shefit të policisë së fshatit Gruemirë, Berhan Bajrakurti ka sjellë edhe reagimet nga Partia Demokratike dhe LSI. Sipas tyre, qeverisja socialiste riktheu në detyrë një polic të larguar ...

Lleshaj shpërdoron rastin, reagon si inatçor, në vend se të kërkojë ndjesë e të falenderojë mediat

Mapo - 11.02.2019

Sandër Lleshaj shpërdoroi sot një rast për të treguar tjetër gjë, krejt ndryshe nga ajo që kumtoi. Ai reagoi si një njeri i inatosur, emocional, dhe që nuk e mbajnë më nervat.

Abuzimi me adoleshenten, reagon ministri i Brendshëm

ABC News - 11.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, reagoi në rrjetet sociale lidhur me abuzimin e një 15-vjeçareje nga një efektiv i policisë në Shkodër. “Policët nuk janë të Lleshajt, por të Shqipërisë.

Videoskandali i policit, Lleshaj reagon me gjysmë zëri

Albeu.com - 11.02.2019

Ditën e sotme në media ka qarkulluar një skandal i rëndë ku një efektiv policie i dërgonte video nudo një vajze vetëm 15 vjec. Por vetëm pak kohë më parë, Lleshaj deklaronte se ai identifikohej me ...

Skandali seksual/Reagon Lleshaj: Perversi nuk është i imi, por i politikës

Mapo - 11.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar pas ngjarjes skandaloze të Malësisë së Madhe, ku një polic u kap duke i kërkuar favore seksuale një vajze të mitur.

Ngacmimi seksual i policit ndaj të miturës shqiptare, reagon Ministri i Brendshëm (FOTO)

Tetova Sot - 11.02.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në lidhje me rastin e Berhan Bajrakurtit, policit që ngacmoi seksualisht një 15 vjeçare si dhe akuzat e opozitës, të cilat pasuan më tutje plasjen e ...

Videoskandali i policit, Lleshaj: Flamur për politikanët perversë

BalkanWeb - 11.02.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar ashpër pas shfaqjes së videoskandalit të policit në Malësi të Madhe që akuzohet për ngacmimin seksual të një 15-vjeçareje.

Ngacmimi seksual i policit ndaj të miturës shqiptare, reagon Ministri i Brendshëm

Gazeta Express - 11.02.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në lidhje me rastin e Berhan Bajrakurtit, policit që ngacmoi seksualisht një 15 vjeçare si dhe akuzat e opozitës, të cilat pasuan më tutje plasjen e ...

A do mbajë përgjegjësi për skandalin seksual? Ja çfarë deklaronte Lleshaj kur u bë ministër (video)

Mapo - 11.02.2019

“Nëse shihni një polic të dehur, ai do jem unë. Nëse do shihni një polic të pasjellshëm, ai do jem!” Kështu do të deklaronte Sandër Lleshaj në muajin tetor 2018, kur sapo ishte emëruar ministër i ...

Gazetari 'kryqëzon' Sandër Lleshajn, thirrje urgjente: Bëhu burrë tani, shko jep dorëheqjen

SOT - 11.02.2019

Pas videoskandalit të publikuar nga mediat, ku shihet një efektiv i policisë teksa kryen veprime të turpshme në celular ndaj një minoreneje, ka patur shumë reagime.

LSI nxjerr pamjet, kërkon dorëheqjen urgjente të Sandër Lleshajt

SOT - 11.02.2019

Kreu i grupit parlamentar të LSI Petrit Vasili ka reaguar lidhur me skandalin, ku shihet një efektiv i policisë teksa kryen veprime të turpshme në celular ndaj një minoreneje.

Videoja e Lleshajt: ‘Policët, fytyra jonë’, Vasili: Dorëhiqu!

BalkanWeb - 11.02.2019

“Kur mos të më shihni mua shpesh, do më shihni tek fytyra e policëve. Shihni ata, si të jenë ata, ai jam unë. Në qoftë se do i shihni policët me krimin, dijeni që jam unë me krimin.

Abuzimi i shefit të policisë me 15-vjeçaren, deputeti lëshon thirrjen e fortë për Sandër Lleshajn

SOT - 11.02.2019

Deputeti i PD në qarkun e Shkodrës, Bardh Spahia ka reaguar menjëherë pas shkarkimit të policit të zonës Grumiere me detyrë Specialist i Policimit në komunitet (SPZ), pasi u denoncua nga nëna e një ...

Si të shihni policët, ashtu jam unë! Deklarata e Lleshajt bën namin pas skandalit në Shkodër (VIDEO)

Albeu.com - 11.02.2019

Sandër Lleshajn bëri një deklaratë të bujshme disa javë më parë teksa ishte i ftuar në "Opinion" në momentin që mori detyrën e ministrit të Brendshëm.

Gazetari pyet Lleshajn: A je ti, shefi i policisë që ngacmon seksualisht 15 vjeçaren?

Mapo - 11.02.2019

Nga Klodian Tomorri Kur u emërua në detyrë, ministri i brendshëm tha: Nëse shihni një polic të dehur, ai polic jam unë. Nëse shihni një polic që sillet keq me qytetarin, ai polic jam unë.

“Lulet e pranverës”, Lleshaj: Operacioni vazhdon...

Botasot - 12.02.2019

Pas operacionit "Lulet e pranverës" ka reaguar ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj. Në një postim në Facebook tha se operacioni është një goditje e rëndësishme e krimit të organizuar.

Gjosha: Sandër Lleshaj dhuroi show në Malësi të Madhe

Medial - 12.02.2019

Ish-ministrja e Integrimit dhe deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha e pranishme në rubrikën “Opinion” në News 24 komentoi ngjarjen e rëndë në Malësi të Madhe, aty ku një punonjës i policisë dyshohet se ...

Skandali seksual në Polici. Lleshaj në Malësinë e Madhe: Nuk ka denoncues

Tetova Sot - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj shkoi sot në Malësinë e Madhe pas arrestimit të inspektorit që u akuza nga një nënë për ngacmimin seksual të së bijës 15-vjeçare.

“Pse mbahet i arrestuar polici kur nuk gjendet denoncuesi?”, Sandër Lleshaj jep përgjigjen që nuk pritej (VIDEO)

SOT - 12.02.2019

Ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj shkoi për një vizitë në Malësinë e Madhe pas publikimit të një video-skandali ku i përfshirë ishte shefi i policisë së zonës Gruemirë, Berhan Bajrakurti që ...

Reagon ashpër Lleshaj: Vendim kriminal i disa gjyqtarëve pa fe dhe atdhe për …

LajmiFundit - 10.02.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar ashpër pas vendimit të Gjykatës së Apelit për ulijen e dënimit për Dritan Dajtin nga burgim i përjetshëm në 25 vite burg.

Video-skandali me policin, Lleshaj vizitë blic në Malësi të Madhe

Medial - 12.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka shkuar mëngjesin e sotëm në Malësinë e Madhe, pas skandalit të publikuar një ditë më parë në media, ku shefi i policisë së zonës Gruemirë, Berhan Bajrakurti ...

Opozita i kërkoi të dorëhiqet , vjen reagimi i Sandër Lleshajt për videoskandalin e policit

SOT - 11.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas publikimit të një video ku një polic bënte veprime të turpshme. Lleshaj shkruan në një postim në Twitter së policët nuk janë të tij, po të ...

Videoja e Lleshajt: ‘Policët, fytyra jonë’, Vasili: Dorëhiqu pas videos së manjakut në Shkodër!

LajmiFundit - 11.02.2019

“Kur mos të më shihni mua shpesh, do më shihni tek fytyra e policëve. Shihni ata, si të jenë ata, ai jam unë. Në qoftë se do i shihni policët me krimin, dijeni që jam unë me krimin.

Lleshaj: Një pervers shërben si flamur për politikanë perversë, por s’mund të njollosë askënd!

Java News - 11.02.2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas publikimit të një video ku një polic bënte veprime të turpshme. Lleshaj shkruan në një postim në Twitter së policët nuk janë të tij, po të ...