TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Inter, para plus Perisicin për Lukakun

Gazeta Express - 20.05.2019

Interi e do Romelu Lukakun dhe është i gatshëm të ofrojë para plus Perisicin për belgun. Objektivi numër një i Interit fillimisht është që të fitojë ndeshjen e ardhshme me Empolin dhe të kualifikohet ...

30 milionë euro dhe Perisic, Inter bën ofertën e parë për sulmuesin e Premier

Gazeta Tema - 20.05.2019

Mauro Icardi nuk ka më vend tek Interi dhe drejtori sportiv Beppe Marotta është në kërkim të një zëvendësuesi. I përzgjedhuri është belgu Romelu Lukaku, i cili luan me Manchester United në Premier ...

Interi ka gati ofertën për Romelu Lukakun

Albeu.com - 20.05.2019

Sipas fcinternews.it, Interi do ti bëjë publike Manchester United ofetën e parë për Romelu Lukakun . Kjo do të bëhet nëpërmjet agjentit të sulmuesit, Federico Pastorello, i cili do të paraqitet me ...

Inter bën gati ofertën zyrtare për sulmuesin e Manchester Unitedit

SuperSport - 20.05.2019

Interi është gati të prezantojë ofertën zyrtare për të marrë Romelu Lukakun nga Manchester United, ndërsa sipas mediave italiane, ndërmjetësimin do të bëjë menaxheri i belgut, Federico Pastorello.

Interi e ka seriozisht për Lukakun, jep Perisiç dhe 30 mln euro

BalkanWeb - 20.05.2019

Dështimi në Napoli, Ikardi me valixhe në dorë, Lautaro që nuk e ka marrë përsipër peshën e sulmit zikaltër. Të gjitha bashkë bëjnë që drejtuesit e Interit të mendojnë për një bomber të fuqishëm në ...

Interi është gati të ofrojë Perisicin plus para për Lukakun

Telegrafi - 20.05.2019

Interi është i gatshëm të ofrojë Ivan Perisicin plus 20-30 milion euro në këmbim të sulmuesit të Manchester United, Romelu Lukaku. Sulmi i Interit ndaj Lukakut nuk është sekret, veçanërisht me ...

Inter, para plus Perisicin për Lukakun

Tetova Sot - 20.05.2019

Interi e do Romelu Lukakun dhe është i gatshëm të ofrojë para plus Perisicin për belgun. Objektivi numër një i Interit fillimisht është që të fitojë ndeshjen e ardhshme me Empolin dhe të kualifikohet ...

Inter/Për Lukakun jep 30 milionë euro dhe Perisiç

Java News - 20.05.2019

Mauro Icardi nuk ka më vend tek Interi dhe drejtori sportiv Beppe Marotta është në kërkim të një zëvendësuesi. I përzgjedhuri është belgu Romelu Lukaku, i cili luan me Manchester United në Premier ...