TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Detaji që habiti të gjithë, kaq ndryshe duket Zaimina në këtë paraqitje

Lajmi.net - 11.01.2019

Zaimina Vasjari ka ndarë me ndjekësit një fotografi në rrjete sociale, ku mezi njihet. Zaimina Vasjari ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet me një kapele në kokë, shkruan ...

Jeta e shtrenjtë e Zaiminës, publikon këtë imazh të mahnitshëm

Lajmi.net - 11.01.2019

Zaimina Vasjari ka nis ditën me një pamje të mrekullueshme. Këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari shquhet për jetën luksoze të cilën e ka arritur falë bizneseve të saj, shkruan lajmi.net.

Zaimina elegante në të zezë, ‘harron’ të vesh sytjena dhe e zbulon ky detaj

Lajmi.net - 10.01.2019

Zaimina Vasjarin e ka 'tradhtuar' pallto që e ka veshur, duke e zbuluar kështu se nën të nuk ka sytjena. Këngëtarja Zaimina Vasjari e ka realizuar një foto të re të cilën e ndau me ndjekësit në ...

Jeta e shtrenjtë e Zaiminës, publikon këtë imazh të mahnitshëm

Lajm - 11.01.2019

Zaimina Vasjari ka nis ditën me një pamje të mrekullueshme. Këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari shquhet për jetën luksoze të cilën e ka arritur falë bizneseve të saj.

Zaimna elengate në të zezë, ‘harron’ të vesh sytjena dhe e zbulon ky detaj

Lajm - 10.01.2019

Këngëtarja Zaimina Vasjari e ka realizuar një foto të re të cilën e ndau me ndjekësit në Instagram, shkruan lajmi.net. Në imazhin e postuar ajo duket tejet elegante, mirëpo një detaj e bën të duket ...