TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bebe Rexha reagon ndaj fotos që po qarkullon në internet

Zeri - 12.06.2019

Bebe Rexha ka qenë njëra që gjithmonë ka folur hapur për dukjen e saj pa efektin e grimit dhe editimit të fotove. Ajo bën thirrje gjithmonë që gratë të pranojnë së pari veten e tyre natyrale dhe të ...

Bebe Rexha publikon fotografi pa makijazh: E urrej këtë imazh, por kjo jam unë

Telegrafi - 12.06.2019

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, rrëmben gjithnjë vëmendje me projektet muzikore e po ashtu edhe me fotografitë që publikon. Për të qenë në fokus të publikut padyshim se duhet ...

Kështu Bebe Rexhën nuk e keni parë asnjëherë

BalkanWeb - 12.06.2019

Bebe Rexha ka filluar një fushatë kohëve të fundit për atë se femrat nuk duhet të kenë komplekse për peshën e tyre Këngëtarja ka habitur fansat edhe me një foto tjetër në rrjetet sociale.

Në këtë gjendje nuk e keni parë Bebe Rexhën

Gazeta Express - 12.06.2019

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha ka filluar një fushatë kohëve të fundit për atë se femrat nuk duhet të kenë komplekse për peshën e tyre Bebe Rexha ka bombarduar edhe me një foto tjetër në rrjetet ...

E pakrehur dhe pa grim për të blerë bileta lotarie, Bebe Rexha zbulon se para fitoi

Botasot - 12.06.2019

Yjet e hollivudit jemi mësuar ti shohim gjithmonë të kuruar, sidomos kur shfaqen në evente të ndryshme apo në rrjete sociale. Por në jetën e përditshme, ata janë njerëz si të gjithë të tjerët.

“I’m a mess” nga Bebe Rexha kthehet në hit global, certifikohet si “Platinum” nga industria e muzikës

Telegrafi - 12.06.2019

Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht, Bebe Rexha, vitin e kaluar publikoi albumin “Expectations”, që u prit shumë mirë nga fansat e saj. “I’m a mess” ishte hiti absolut i këtij albumi, i ...

Bebe Rexha: Po i afrohem të tridhjetave, njerëzit ndjehen keq në këtë moshë por unë refuzoj të etiketohem nga një numër

Telegrafi - 12.06.2019

Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Bebe Rexha, po i shijon më së miri vitet që ka. Kështu së paku ka treguar ajo në postimin e fundit të bërë në rrjetin social Instagram.

Fotot nga paparacët, reagon Bebe Rexha

Alsat - 12.06.2019

Bebe Rexha ka qenë njëra që gjithmonë ka folur hapur për dukjen e saj pa efektin e grimit dhe editimit të fotove. Ajo bën thirrje gjithmonë që gratë të pranojnë së pari veten e tyre natyrale dhe të ...

Bebe Rexha nuk heziton t’i ekspozojë linjat edhe pse kritikohet për peshën

Telegrafi - 11.06.2019

Është njëra prej këngëtareve shqiptare e cila është kritikuar mjaft shumë për peshën e saj. Madje, artistja me famë botërore, Bebe Rexha, ishte lënë pas dore edhe nga stilistët të cilët i thanë se ...

Është gati t’i bëjë 30 vjet, Bebe Rexha ka një mesazh për ato që ndihen keq për moshën

Lajmi.net - 11.06.2019

Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën kishte edhe një mesazh, shkruan lajmi.net. Meqë është gati t’i mbush të 30-at, këngëtarja tha se nuk ndihet keq, por ...

“Refuzoj të etiketohem nga mosha”/ Bebe Rexha iu drejtohet femrave

Mapo - 11.06.2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka përcjellë ditën e sotme përmes një postimi në “Instagram” një mesazh shumë të rëndësishëm për të gjitha ndjekëset e saj.

Në këtë gjendje nuk e keni parë Bebe Rexhën (FOTO)

Tetova Sot - 12.06.2019

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha ka filluar një fushatë kohëve të fundit për atë se femrat nuk duhet të kenë komplekse për peshën e tyre Bebe Rexha ka bombarduar edhe me një foto tjetër në rrjetet ...

Bebe Rexha vë në shitje bluzën kontraverse

Alsat - 11.06.2019

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare Bebe Rexha, ka shprehur haptazi qëndrimet e saja pro abortit dhe kundër rrymave që duan ta ilegalizojnë abortin në Shtetet e Bashkuara.

E pakrehur dhe pa grim për të blerë bileta lotarie, Bebe Rexha zbulon sa para fitoi

Durres Lajm - 12.06.2019

Yjet e Hollivudit jemi mësuar t’i shohim gjithmonë të kuruar, sidomos kur shfaqen në evente të ndryshme apo në rrjete sociale. Por në jetën e përditshme, ata janë njerëz si të gjithë të tjerët.

Një ikonë si Bebe Rexha

Ina - 11.06.2019

Bebe Rexha ka ndarë foton e radhës me ndjekësit e saj në Instagram, dhe brenda pak orëve ka marrë mijëra pëlqime, shkruan lajmi.net. Ajo kishte pozuar për një nga revistat më prestigjioze ‘Voir ...

Kështu po i kalon orët e vona të natës Bebe Rexha

Lajmi.net - 11.06.2019

Këngëtarja nga Dibra ishte aktive në orët e vona të natës duke postuar disa imazhe pranë pishinës në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. Ajo nuk dështon asnjëherë të joshë fansat me ...

Bebe Rexha nuk heziton t’i ekspozojë linjat edhe pse kritikohet për peshën

Botasot - 11.06.2019

Është njëra prej këngëtareve shqiptare e cila është kritikuar mjaft shumë për peshën e saj. Madje, artistja me famë botërore, Bebe Rexha, ishte lënë pas dore edhe nga stilistët të cilët i thanë se ...

Është gati t’i bëjë 30 vjet, Bebe Rexha ka një mesazh për ato që ndihen keq për moshën

Zeri - 11.06.2019

Bebe Rexha ka një mesazh për ato që ndihen keq për moshën e tyre. Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën kishte edhe një mesazh, shkruan lajmi.net.

Kështu po i kalon orët e vona të natës Bebe Rexha

Botasot - 11.06.2019

Nuk ka gjumë për Bebe Rexhën, ajo po shijon pishinën në orët e vona. Këngëtarja nga Dibra ishte aktive në orët e vona të natës duke postuar disa imazhe pranë pishinës në llogarinë e saj në Instagram.