TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Katër muaj nga vrasja e Ivanoviqit, Prokuroria Speciale ende në fazën e intervistimit

Lajmi.net - 16.05.2018

Sot bëhen katër muaj që nga vrasja e liderit të SDP-së në Mitrovicën e Veriut, Oliver Ivanoviq. E dy muaj janë bërë që kur Prokuroria Speciale e Kosovës është duke u marrë me rastin në fjalë, shkruan ...

“Dronët e KFOR-it mund ta kenë incizuar momentin e vrasjes së Ivanoviqit”

Lajmi.net - 16.05.2018

Momenti i vrasjes së liderit të SDP-së në Mitrovicën e Veriut, Oliver Ivanoviq, mund të jetë incizuar nga kamerat e dronëve të misionit të KFOR-it në Kosovë.

Novosti: Vrasja e Oliver Ivanoviqit u filmua me dronë

Ina - 16.05.2018

Çastin e vrasjes së liderit të Iniciativës Qytetare SDP Oliver Ivanoviq në Mitrovicën e veriut me siguri e kanë regjistruar kamerat e fluturakeve pa pilot të KFOR-it, shkruan “Novosti” e Beogradit në ...

Katër muaj nga vrasja e Oliver Ivanoviqit, asnjë rezultat

Lajmi.net - 15.05.2018

Nesër bëhen katër muaj nga vrasja e udhëheqësit të SDP, Oliver Ivanoviq në Mitrovicën veriore dhe deri tani nuk ka asgjë në drejtim të zbardhjes së hetimeve.