TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shala: Duhet të mësohemi me sanksione nga SHBA-ja e BE-ja

Koha.net - 11.02.2019

Haxhi Shala, deputet i Nismës Socialdemokrate, ka thënë se Kosova duhet të mësohet me sanksione dhe presione nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimi Evropian.

Duhet të mësohemi me sanksione nga SHBA'ja e BE'ja, thotë deputeti i Nismës

Botasot - 12.02.2019

Haxhi Shala, deputet i Nismës Socialdemokrate, ka thënë se Kosova duhet të mësohet me sanksione dhe presione nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimi Evropian.