TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Neuer në stol, Argjentina barazon në fund me Gjermaninë

Top Channel - 09.10.2019

Gjermania dhe Argjentina kanë zhvilluar sonte një miqësore luksi, ku takimi pati shumë emocione. Ndeshja u mbyll me rezultatin 2-2, me pjesën e parë që përfundoi me rezultatin 2-0 për djemtë e Low.

Barcelona-Ter Stegen, nisin bisedimet për rinovimin e kontratës

SuperSport - 09.10.2019

Barcelona ka vendosur të nisë negociatat për zgjatjen e kontratës me portierin Marc-Andre Ter Stegen. Portieri gjerman aktualisht ka një marrëveshje që përfundon në verën e vitit 2022, të cilën e ka ...

Pas 200 ndeshjeve gati kontrata e re për Ter Stegenin

Alsat - 08.10.2019

Realisht është vërtet e vështirë të shkëlqesh në një skuadër, që ka Leo Messin në radhët e saj, por Mark-André Ter Stegen ia ka dalë mbanë. Performanca e tij është dëshmuar e konsoliduar ndeshje pas ...

Ter Stegen: Presidenti i Bayernit e teproi, ja raporti im me Neuer

Botasot - 08.10.2019

Marc-André Ter Stegen, portieri i Barcelonës dhe kombëtares gjermane, doli në konferencë për shtyp, para se të matet të mërkurën me Argjentinën në një ndeshje miqësore.

Barcelona e blindon Ter Stegenin

Gazeta Express - 08.10.2019

Të veçohesh në një ekip ku luan Lionel Messi është gjë shumë e vështirë, por Marc-Andre ter Stegen e ka bërë pikërisht këtë gjatë këtij sezoni, prandaj Barcelona po mendon ta shpërblejë.

Ter Stegen me kontratë të re te Barça

Koha.net - 08.10.2019

Portieri Marc-Andre Ter Stegen pritet të firmos kontratë të re me Barcelonën, sipas mediumeve spanjolle, të cilat kanë njoftuar se bisedimet mes palëve janë drejt përfundimit.

Ter Stegen: Presidenti i Bayernit e teproi, ja raporti im me Neuer

Mapo - 08.10.2019

Marc-André Ter Stegen, portieri i Barcelonës dhe kombëtares gjermane, doli në konferencë për shtyp, para se të matet të mërkurën me Argjentinën në një ndeshje miqësore.

Neuer në stol, Argjentina barazon në fund me Gjermaninë

Flaka - 10.10.2019

Në pjesën e dytë, Argjentina arriti që të marrë vetën duke shënuar fillimisht në të 65-tën më pas barazoi shifrat në minutën e 85. Për Gjermaninë e nisi titullar Ter Stegen dhe jo Neuer.