TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kështu dukeshin Ronela dhe Orinda kur u ngjitën në skenën e muzikës (Foto)

Lajmi.net - 12.08.2017

Shumë prej tyre dëshirojnë t'i zhdukin fotografitë që i kanë shkrepur shumë vite më parë, por ka të atillë që i tregojnë me shumë krenari. Këngëtaret Ronela Hajati dhe Orinda Huta, sot kanë treguar ...

Orinda tregon sa është rrezitur në Tajlandë, duket për mrekulli (Foto)

Lajmi.net - 12.08.2017

Këngëtarja Orinda Huta është këngëtarja që së fundi i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar martesën me moderatorin, Turjan Hyska. Menjëherë pas dasmës, çifti kanë udhëtuar për në Filipine, nga ku ...

Orinda shfaqet e mrekullueshme nga pushimet (Foto)

Zhurnal - 12.08.2017

Orinda shfaqet e mrekullueshme nga pushimet (Foto) Loading... Orinda po shijon në maksimum muajin e mjaltit me Turin. Dyshja e njohur po publikojnë foto vazhdimisht nga pushimet.

Turi i bën “dhuratat” e jetës Orindës (Foto)

Telegrafi - 12.08.2017

Çifti i njohur Turjan Hyska dhe Orinda Huta janë duke shijuar në maksimum muajin e tyre të mjaltit. Pas disa udhëtimeve të mrekullueshme në Evropë, kanë vendosur që tashmë të kalojnë në Azi, duke ...

Orinda Huta pa mëshirë, i kërkon burrit të i blejë dhe këtë (FOTO)

Alb Portali - 12.08.2017

Mëngjesin e sotëm moderatori Turjan Hyska publikoi në rrjete sociale disa “dhurata” që i ka bërë bashkëshortes së tij Orinda Huta gjatë muajit të mjaltit. Loading...

Turi i bleu “gjithçka”, por Orinda nuk është ende e kënaqur...i kërkon (Foto)

Gazeta Express - 12.08.2017

Mëngjesin e sotëm moderatori Turjan Hyska publikoi në rrjete sociale disa “dhurata” që i ka bërë bashkëshortes së tij Orinda Huta gjatë muajit të ...

Turi i blen Orindës dhuratat e "çmendura" (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.08.2017

Padyshim një nga eventet më të komentuara dhe të diskutuara të këtij viti ka qenë dhe do mbetet dasma e Turit dhe Orindës . Por ata tashmë janë duke shijuar muajin e tyre të mjaltit.

Turi i bën “dhuratat” e jetës Orindës (Foto)

Almakos - 12.08.2017

Çifti i njohur Turjan Hyska dhe Orinda Huta janë duke shijuar në maksimum muajin e tyre të mjaltit. Pas disa udhëtimeve të mrekullueshme në Evropë, kanë vendosur që tashmë të kalojnë në Azi, duke ...

Turi “zbraz” portofolin i bën Orindës “dhuratat” e jetës, ja si reagon ajo! (Foto)

Gazeta Express - 12.08.2017

Kanë shijuar pafund dasmën e tyre,e cila padyshim u kthye në një nga eventet më të ...

Ky është vendi magjik ku po bën muajin e mjaltit çifti i famshëm (Foto)

Zhurnal - 11.08.2017

Ky është vendi magjik ku po bën muajin e mjaltit çifti i famshëm (Foto) Loading... Martesa e tyre u bë nën një ceremoni madhështore, ku edhe më i vogli detaj ishte menduar mirë.

Orinda dhe Turi, po kalojnë një muaj mjalti magjik (Foto)

Telegrafi - 11.08.2017

Këngëtarja Orinda Huta dhe moderatori Turjan Hyska i dhanë fund beqarisë muajin që shkoi. Një dasmë madhështore e organizuar në Tiranë, bëri bujë të madhe mediatike, duke u cilësuar si martesa e ...

Orinda Huta poston foto në bikini (Foto)

Zhurnal - 10.08.2017

Orinda Huta poston foto në bikini (Foto) Loading... Këngëtarja shqiptare Orinda Huta së bashku me Turjan Hyskën, pak ditë më parë kurorzuan dashurinë e tyre, transmeton ORAinfo.

Vuajtje për Turin, janë me muaj mjalti por Orinda e lë vetëm në shtrat (Foto)

Zhurnal - 10.08.2017

Vuajtje për Turin, janë me muaj mjalti por Orinda e lë vetëm në shtrat (Foto) Loading... Çifti i sapomartuar i showbizit shqiptar, Turjan Hyska dhe Orinda Huta prej disa ditësh janë duke shijuar ...

Orinda shfaqet shumë atraktive nga muaji i majltit (Foto)

Lajmi.net - 10.08.2017

Këngëtarja Orinda Huta dhe moderatori Turjan Hyska janë çifti që së fundi i kanë dhënë fund beqarisë. Pas dasmës madhështore, ata kanë udhëtuar për në muaj të mjaltit dhe si destinacion kanë zgjedhur ...

Orinda dhe Turi, po kalojnë një muaj mjalti magjik (Foto)

Gazeta Express - 11.08.2017

Martesa e tyre u bë nën një ceremoni madhështore, ku edhe më i vogli detaj ishte menduar ...

Turi “zbraz” portofolin i bën Orindës “dhuratat” e jetës, ja si reagon ajo! (Foto)

Zhurnal - 12.08.2017

Turi “zbraz” portofolin i bën Orindës “dhuratat” e jetës, ja si reagon ajo! (Foto) Loading... Kanë shijuar pafund dasmën e tyre,e cila padyshim u kthye në një nga eventet më të komentuara.

Orinda dhe Turi, po kalojnë një muaj mjalti magjik (Foto)

Almakos - 11.08.2017

Këngëtarja Orinda Huta dhe moderatori Turjan Hyska i dhanë fund beqarisë muajin që shkoi. Një dasmë madhështore e organizuar në Tiranë, bëri bujë të madhe mediatike, duke u cilësuar si martesa e ...

Orinda shfaqet shumë atraktive nga muaji i majltit (Foto)

Zhurnal - 10.08.2017

Orinda shfaqet shumë atraktive nga muaji i majltit (Foto) Loading... Këngëtarja Orinda Huta dhe moderatori Turjan Hyska janë çifti që së fundi i kanë dhënë fund beqarisë.