TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Si ndikoi në Shqipëri ngjarja që tronditi botën

Top Channel - 11.09.2019

Për herë të parë në 11 shtator të 2001, siguria e popullit amerikan u vu në rrezik me sulmin e kullave binjake, në New York. Në atë kohë, profesori Paskal Milo kishte lënë detyrën si ministër i ...

Paskal Milo në Open: Teatër absurd i luajtur nga aktorë të ndyrë

Top Channel - 09.09.2019

I ftuar në Open në Top Channel, Kryetar i Partise Demokracia Sociale (PDS) Paskal Milo tha se seanca e sotme ishte një teatër i ndyrë. Milo vijoi më tej duke thënë se Kuvendi i ditës së sotme është ...

Paskal Milo i nxjerr "sekretin" Ilir Metës: Më kërkoi ta ulja në tavolinë me...

SOT - 09.09.2019

Kreu i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo, ka zbuluar bisedat që ka zhvilluar me Presidentin Ilir Meta në takimet që kanë patur para zgjedhjeve. Milo tha se Meta i kishte propozuar që të ishte ...

Milo: Komunikimi im me kryeministrin nuk është më i njëjtë

Top Channel - 09.09.2019

Paskal Milo është takuar me presidentin Meta ku ky i fundit i ka kërkuar që të ndërmjetësojë për krizën tek kryeministri Rama. Milo në Open tha se komunikimi i tij me kryeministrin e vendit nuk është ...

Paskal Milo zbulon prapaskenat: Meta më kërkoi të negocioja me Ramën për 30 qershorin

Gazeta Express - 09.09.2019

Kreu i PDS-së, Paskal Milo, ka zbuluar prapaskenat për negociata mes Ramës dhe Metës, për 30 qershorin. Pas anulimit të 30 qershorit nga Meta, Paskal Milo ishte i vetmi nga “njerëzit” e Ramës që i ...

Paskal Milo tregon “prapaskenat” e 30 qershorit: Çfarë më kërkoi Presidenti

BalkanWeb - 09.09.2019

Kreu i PDS-së, Paskal Milo ka treguar mbrëmjen e sotëm prapaskenat për negociatat mes kryeministrit Rama dhe Presidentit Meta, për 30 qershorin, datë kjo që solli përplasje dhe ashpërsim të retorikës ...