TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

A e dini sa qindra euro kushton fustani i Arbana Osmanit që e veshi në natën e parë të Big Brother Albania 9? (Foto)

Telegrafi - 20.03.2017

Arbana Osmani është një prej moderatoreve më të mira shqiptare. Ajo i mungoi vitin e kaluar skenës së Big Brother Albania, ku për të cilën gjë u kritikua mikpritësi Ledion Liço.

Vlera e lartë e fustanit që veshi Arbana në natën e parë të BBA9 (Foto)

Lajmi.net - 20.03.2017

Arbana Osmani jo më kot cilësohet si njëra ndër moderatoret më të dashura shqiptare. E bukur, e talentuar dhe me shumë stil ajo i mungoi shumë skenës së Big Brother vitin e kaluar, shkruan ...

Beson Kei: Fiorentina do vijë te krevati im

Telegrafi - 20.03.2017

Debatet në shtëpinë e Big Brother krijojnë situata të pakëndshme, situata në të cilat diskutohen më pas mes banorëve. Pas debatit me Lupçen, Kei diskuton me Vivin për reagimet e banorëve të tjerë.

Plas ‘bomba’, zbulohet një tjetër homoseksual në shtëpinë e “Big Brother”

BalkanWeb - 20.03.2017

Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe Kei.

Lesbikja e Big Brother 9 provokon vajzat: ‘Thellë-thellë, Fiorentina do vijë te krevati im’

Gazeta Express - 20.03.2017

Debatet në shtëpinë e Big Brother krijojnë situata të pakëndshme, situata në të cilat diskutohen më pas mes ...

Damiano komenton vajzat: Armela top modele

Alb Portali - 20.03.2017

Loading... Djemve nuk u lejohet të kalojnë në dhomën e vajzave, por kjo nuk i pengon që të komunikojnë me to. Damiano dhe Donjeta të ulur përballë njëri-tjetrit dhe me derën ndarëse përpiqen të ...

Ish-banori i Big Brother mbështet Ervinin: Qëndrofsh më shumë se unë në BB

Gazeta Express - 20.03.2017

Ish-banori i Big Brother Erion Zeqiraj ka publikuar në rrjete sociale një foto në​ të cilën shfaqet së bashku me një nga banorët aktual të këtij reality show, ...

Kallashi e përkrah një seksbombë në Big Brother (Foto)

Gazeta Express - 20.03.2017

Big Brother ka filluar dhe qysh tani duket se ata që janë jashtë kësaj shtëpie kanë filluar që të lobojnë për kandidatet që kanë hyrë në ...

Big Brother/ Një tjetër homoseksual në shtëpinë e vëzhguar

Gazeta Express - 20.03.2017

Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe ...

Djemtë e Big Brother në telashe si ta largojnë ‘barrikadën’ që i ndan me vajzat

Lajmi.net - 20.03.2017

Që nga dita e parë kur u futën në shtëpi, ‘beqarët’ janë në hall të madh se si ta largojnë ndalesën mes tyre dhe vajzave beqare. E njëri prej tyre dje tentoi ta fuste kokën andej, por se a do të ...

Big Brother/ Xheni: Ja meshkujt që preferoj

Gazeta Express - 20.03.2017

Vajzat flasin për meshkujt që i pëlqejnë atyre dhe për marrëdhëniet mes çiftit gjatë ...

FOTO/ Zbulohet miqësia e Ervinit më një nga ish banorët e Big Brother 3

Lajm - 20.03.2017

Interesi i publikut për të ditur sa më shumë për banorët të cilët janë bërë pjesë e këtij edicioni në Big Brother 9 është i madh. Mes personazheve që u prezantuan mbrëmjen e të shtunës teksa ata ...

BB9, Sidrita – konkurrentja që është shpallur ‘Miss Pavarësia’

Telegrafi - 20.03.2017

Sidrita është shpallur ‘Miss Pavarësia 2012’ dhe për këtë thotë se është gjëja më e bukur në jetën e saj, por tashmë shpreson që në Big Brother të afirmohet.

FOTOT/ Ju kujtohet Klodi, djali gey i BB? Ja çfarë bën sot ai

Java News - 20.03.2017

U kujtohet Klodi i “Big Brother 3”, mashkulli i parë shqiptar që deklaroi publikisht prirjet e tij homoseksuale? Djali nga Lezha u shndërrua në një fenomen në vendin tonë, jo vetëm për përpjekjet që ...

Plas sherri mes femrave në “Big Brother”: T’i merr zjarr kot, s’të duroj dot kur…

BalkanWeb - 20.03.2017

Zhvillime të reja nga shtëpia më e survejuar e momentit në Shqipëri. Gerta dhe Fiorentina, dy gratë që kanë hyrë me partnerët e tyre brenda shtëpisë së “Big Brother” kanë nisur debatin për punët e ...

Ju kujtohet Klodi, homoseksuali i parë i Big Borther. Ja çfarë bën ai sot (Foto)

Gazeta Express - 20.03.2017

Ju kujtohet Klodi i “Big Brother 3”, mashkulli i parë shqiptar që deklaroi publikisht prirjet e tij ...

“Big Brother” shkatërron Ermal Mamaqin (FOTO)

Durres Lajm - 20.03.2017

Nisja e reality –show’t “Big Brother” mbrëmjen e djeshme, duket se ka shënuar një kthesë në trendin e audiencës, të cilët të shtunat në darkë i kalonin në shumicë dërrmuese me Ermalin.

Zbulohet lidhja mes ish-banorit dhe djalit super seksi të Big Brother 9 (Foto)

Gazeta Express - 20.03.2017

Sapo ka filluar Big Brother 9 dhe ka filluar fushata për ...

Big Brother 'shkatërron' Ermal Mamaqin (Foto)

Gazeta Express - 20.03.2017

Nisja e reality –show’t “Big Brother” mbrëmjen e djeshme, duket se ka shënuar një kthesë në trendin e audiencës, të cilët të shtunat në darkë i kalonin në shumicë dërrmuese me ...

Vajzat lesbike brenda BB9/ Kei e zhgënjyer me Vivin: “Ca sikleti ke, nuk më flet me gojë?”

BalkanWeb - 20.03.2017

Kei dhe Vivi, janë dy vajzat që kanë thyer çdo paragjykim për të zgjedhur dhe bërë jetën që ato duan, jetën që ato ndjejnë. Ato kanë hyrë në Big Brother si një mundësi për të ringjallur lidhjen e ...

Big Brother/ Përplasjet e para: "Dallavere, bën kot si njish"

Gazeta Express - 20.03.2017

Armela dhe Sidrita mendojnë se çunat kanë një mision dhe thonë se misionin mund ta ketë njëri prej tyre, ose të ...

Armela për Damianin: Është shumë i ëmbël!

Alb Portali - 20.03.2017

Loading... Megjithëse të ndarë, tashmë kanë nisur shkëndijat e para dhe pëlqimet mes djemve dhe vajzave. Ata e gjetën zgjidhjen e komunikimit përmes letrave të shkruara të vendosura në xham dhe ...

Gerta-Fiorentinës: Je arrogante

Alb Portali - 20.03.2017

Loading... Debatet e para tashmë kanë nisur në Big Brother. Fiorentina dhe Gerta ishin ato që debatuan me njëra tjetrën dhe këtë herë arsyeja ishte mosorganizimi gjatë gatimit dhe ngrënies së darkës.

A e dini sa qindra euro kushton fustani i Arbana Osmanit që e veshi në natën e parë të Big Brother Albania 9? (Foto)

Almakos - 20.03.2017

Arbana Osmani është një prej moderatoreve më të mira shqiptare. Ajo i mungoi vitin e kaluar skenës së Big Brother Albania, ku për të cilën gjë u kritikua mikpritësi Ledion Liço.

Vlera e lartë e fustanit që veshi Arbana në natën e parë të 'BBA9' (Foto)

Zeri - 20.03.2017

Arbana Osmani jo më kot cilësohet si njëra ndër moderatoret më të dashura shqiptare. E bukur, e talentuar dhe me shumë stil ajo i mungoi shumë skenës së Big Brother vitin e kaluar.

Beson Kei: Fiorentina do vijë te krevati im

Almakos - 20.03.2017

Debatet në shtëpinë e Big Brother krijojnë situata të pakëndshme, situata në të cilat diskutohen më pas mes banorëve. Pas debatit me Lupçen, Kei diskuton me Vivin për reagimet e banorëve të tjerë.

Jo vetëm çifti i vajzave Vivi e Kei, në BB edhe një djalë homoseksual…

Java News - 20.03.2017

Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit homoseksual, Vivi dhe Kei.

BB9, Sidrita – konkurrentja që është shpallur ‘Miss Pavarësia’

Almakos - 20.03.2017

Sidrita është shpallur ‘Miss Pavarësia 2012’ dhe për këtë thotë se është gjëja më e bukur në jetën e saj, por tashmë shpreson që në Big Brother të afirmohet.

"Mos më fol me arrogancë, s'të duroj dot", nis sherri mes femrave në Big Brother

Albeu.com - 20.03.2017

Zhvillime të reja nga shtëpia më e survejuar e momentit në Shqipëri. Gerta dhe Fiorentina , dy gratë që kanë hyrë me partnerët e tyre brenda shtëpisë së “Big Brother” kanë nisur debatin për punët e ...

Big Brother ‘shkatërron’ Ermal Mamaqin (Foto)

Lajm - 20.03.2017

Nisja e reality –show’t “Big Brother” mbrëmjen e djeshme, duket se ka shënuar një kthesë në trendin e audiencës, të cilët të shtunat në darkë i kalonin në shumicë dërrmuese me ...

Debat mes vajzave lesbike: "Ke ndonjë siklet? Ke dy ditë s'më flet me gojë"

Albeu.com - 20.03.2017

Dy vajza lesbike të dashuruara ishin risia e Big Brother për këtë vit. Ato deklaruan se hynë në shtëpi edhe për të fituar dashurinë e njëra-tjetrës që kohët e fundit ishte shuar.

Konkurrentja e Big Brother që nuk e ka njohur dashurinë, asaj nuk i interesojnë “djemtë e bukur dhe bosh”

Telegrafi - 19.03.2017

Konkurrentja e këtij edicioni të Big Brother, Xheni Mhillaj, nuk ka pasur histori të mëdha dashurie, por vetëm njohje. Siç thuhet në profilin e saj, ajo nuk ka një të dashur ashtu siç e do ajo, sepse ...

Betejë për audiencën midis ‘Big Brother’ dhe ‘Xing me Ermalin’

Gazeta Express - 19.03.2017

Mbrëmja e së shtunës ishte një luftë e vërtetë shikueshmërie mes “Xing me Ermalin” në televizionin “Klan”, “Al Pazar” në “Vizion Plus” dhe “Big Brother Albania” në “Top Channel”, me këtë të fundit që ...

Çifti i lesbikeve në Big Brother, shpërthen Sara Hoxha: Kjo është mënyra si...

Albeu.com - 19.03.2017

Pas futjes në Big Brother të një çifti lesbikesh në rrjete sociale kanë shpërthyer komentet raciste kundra tyre. Por përmes një postimi në Instagram , trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha ka dalë ...

Sara Hoxha reagon pas komenteve për çiftin e lesbikeve në Big Brother

Durres Lajm - 19.03.2017

Midis të gjitha reagimeve të mundshme që u bënë për çiftin e vajzave lesbike që hynë në shtëpinë e Big Brother këtë edicion, nuk kishin si të mungonin dhe ato mbështetëse.

Olsi i ‘Big Brother’ tregon çfarë raportesh kanë sot me Noçen (Foto)

Lajmi.net - 19.03.2017

Para startimit të edicionit të 9-të të Big Brother Albania u organizua një festë e përbashkët ku ishin të pranishëm ish banorët e shtëpisë më të madhe në Shqipëri, bashkëpunëtorë e artistë të fushave ...

Ëndrra e Sidritës dhe çmimi i madh i Big Brother

Alb Portali - 19.03.2017

Loading... Në një moment, Sidrita ishte vajza që u vu në qendër të pyetjeve të vajzave të tjera. Fotini ishte kureshtare që të dinte se cila ishte ëndrra e saj më e madh.

Big Brother Albania 9, nisin shqetësimet e para të djemve

Gazeta Express - 19.03.2017

Mungesa e cigareve, duke se ka dhënë efektet e para dhe djemtë kanë filluar të ...

Ish-banorja e Big Brother në mbështetje të çiftit të lesbikeve...

Gazeta Express - 19.03.2017

E ftuar në programin “Fan Club” në Top Channel, Alba Çobaj, ish-konkurrente në shtëpinë më të famshme të shqiptarëve, ka shprehur hapur simpatinë e saj për dy vajzat lesbike që kanë hyrë mbrëmë në ...

Vajzat beqare të Big Brother zgjedhin të preferuarin e tyre mes djemve...zbuloni kush është!

Gazeta Express - 19.03.2017

Vajzat singël kanë dalë në oborr dhe temë e diskutimit të tyre janë djemtë. E para që hidhet është Armela, e cila flet për ...

Çifti i lesbikeve në Big Brother, shpërthen Sara Hoxha: Kjo është mënyra si dua ta rris djalin!

Gazeta Express - 19.03.2017

Pas futjes në Big Brother të një çifti lesbikesh në rrjete sociale kanë shpërthyer komentet raciste kundra ...

Tema të ‘nxehta’ në BB9, vajzat tregojnë kur e kanë bërë për herë të fundit

Lajmi.net - 19.03.2017

Vajzat që janë bërë banore të reja në edicionin e këtij viti të Big Brother Albania, i cili filloi mbrëmë kanë filluar të njihen mes vete. E për tu njohur më mirë ato kanë bërë një sfidë të vështirë ...

Gerta dhe Denisi, çifti perfekt i Big Brother

BalkanWeb - 19.03.2017

TIRANE -Denisi ka kaluar një fëmijëri të thjeshtë dhe pa trazira. Ai jeton në Elbasan me të atin, Eduartin, i cili merret me biznesin e lotove, nënën e cila punon mësuese dhe motra Megi që është ...

Kush është i riu nga Berati në BB, që ka tatuazh qytetin e tij (FOTO LAJM)

Albeu.com - 19.03.2017

Ka tërhequr vëmendjen e publikut i riu me tatuazhe që u fut mbrëmjen e kaluar brenda shtëpisë së Big Brother . Ai quhet Damiano Agalliu dhe është nga qyteti i Beratit por që prej vitesh jeton në ...

Big Brother, Armela shpreh simpati për Damianin: Është shumë i ëmbël

Telegrafi - 20.03.2017

Megjithëse të ndarë, tashmë kanë nisur shkëndijat e para dhe pëlqimet mes djemve dhe vajzave. Ata e gjetën zgjidhjen e komunikimit përmes letrave të shkruara të vendosura në xham dhe përmes tyre ...

Kei i drejtohet Gertës: Je individualiste

Alb Portali - 19.03.2017

Loading... Kei, Gerta dhe Fiorentina janë përfshirë në një debat në oborr. Vahjzat flasin për sjelljet dhe banorët e tjerë të shtëpisë, ndërsa në një moment Kei i drejtohet Gertës duke e quajtur ...

Edicioni i 9 i “Big Brother” nisi...

Top Channel - 19.03.2017

Edicioni i 9 i “Big Brother” u çel në një natë të madhe spektakli në ekranin e Top Channel, duke i qëndruar besnik asaj që kishte paralajmëruar, dashurisë.

Sot nis “Big Brother 9”

Top Channel - 18.03.2017

“Big Brother 9” fillon pas pak. Produksioni i këtij edicioni është gati për t’i ofruar publikut një spektakël të madh dhe të shumëpritur. Shikimi i “Big Brother” do të jetë tërësisht i ri këtë vit.

Të gjithë konkurrentët në ‘Big Brother 9’ (Foto)

Telegrafi - 18.03.2017

Ka filluar edicioni i nëntë i “Big Brother Albania” që do të na shoqërojë me javë të tëra, ndërsa këtë herë vjen me më shumë risi se kurrë. Në këtë edicion do të jenë pjesëmarrës 20 konkurrues, ...

Largohet çifti i parë nga Big Brother Albania

Lajmi.net - 19.03.2017

Vetëm pak orë pasi filloi edicioni më i ri i ‘Vëllait të Madh’ u bë edhe largimi i parë, këtë herë u largua një çift. Ashtu siç ishte e çuditshme për të gjithë hyrja e tyre në këtë garë, u duk i ...