TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

U përfol se Bayern kishte gati 50 milion euro për yllin e Seria A, Salihamidzic e lë pezull

Albeu.com - 15.04.2019

Të dielën në Gjermani u raportuar se Bayern Munich kishte bërë gati një ofertë prej 50 milionë euro për të marrë shërbimet e mesfushorit të Romës, Nicolo Zaniolo .

Grabitës me zemër të madhe, i kthejnë makinën mamasë së Zaniolos

Durres Lajm - 15.04.2019

Mbrëmjen e së mërkurës, kur Nikolo Zaniolo dhe e ëma e tij Françeska po ndiqnin Juventusin kundër Ajaksit (Zaniolo është tifoz bardhezi) dhe festonin golin e Kristiano Ronaldos, disa grabitës i ...

Chiesa dhe Zaniolo, Juventusi “shënjestron” talentet e Serisë A

SuperSport - 15.04.2019

Juventusi gjithmonë ka synuar talentet e futbollit italian, ndaj dhe në verë do të jetë në krye të skuadrave që duan Federico Chiesën dhe Nicolo Zaniolon.

Hajdutë me ‘zemër të madhe’, ia kthejnë makinën nënës së Zaniolos

Zeri - 15.04.2019

Të mërkurën e kaluar disa hajdutë ia kishin vjedhur makinën nënës së Nicolo Zaniolos, Francesca, transmeton zeri.info Makina ishte vjedhur përderisa ajo dhe djali i saj po e shikonin ndeshjen e Ligës ...

Bayern s”ndalet, ofron 50 milionë për yllin e Seria A

Ina - 14.04.2019

Bayern Munchen dëshiron ta transferojë Nicolò Zaniolo dhe janë të gatshëm të ofrojnë 50 milion euro. Sipas gazetës gjermane Bild, 19-vjeçari ka tërhequr vëmendjen e gjigantëve të Bundesligës me ...

Bayern Munich i ofron 50 mln euro për talentin italian Zaniolo

Gazeta Express - 14.04.2019

Bayern Munich i është bashkuar garës për talentin e shumëkërkuar italian, Nicolo Zaniolo, dhe është i gatshëm t’i ofrojë plot 50 milionë euro për të. Sipas gazetës gjermane “Bild”, 19-vjeçari ka rënë ...

Bayern Munich në garë për talentin italian, sfidon City e Juven

BalkanWeb - 14.04.2019

Nicolo Zanilolo është shndërruar brenda pak kohësh në një nga talentet më të kërkuar në Europë. Roma as që ka ndërmend të rezistojë, përkundrazi, është e gatshme të dëgjojë ofertat që vijnë për të.

Bayern përgatit 50 milionë për Zaniolon e Romës

Lajmi.net - 14.04.2019

Bayern Munich janë të gatshëm që të ‘vjedhin’ talentin e Romës, Nicolo Zaniolo. Sipas raportimeve të fundit të ‘Bild’, kampionët e Bundesligës, Zaniolo ka zgjuar interesimin e gjigantit bavarez.

Bayerni ofron 50 mln Euro për talentin e Romës

SuperSport - 14.04.2019

Bayerni i Mynihut po përgatitet për një merkato të fuqishme, ku në fokus të drejtuesve do të jenë kryesisht lojtarët e rinj, të talentuar. Kështu pas talentit anglez, Hodson-Odoy, në listën e ...

Bayern ofron 50 milionë euro për talentin e Romës

Botasot - 14.04.2019

Revolucioni që skuadra e Bayern Mynih do të bëjë verën e ardhshme përfshin edhe talentin 19-vjeçar të Romës, Nicolo Zaniolo. Mesfushori që luan me verdhekuqtë në Serinë A kërkohet me ngulm nga ...

50 mln euro për yllin e Seria A, Bayern: Vendosim në qershor

Mapo - 15.04.2019

Të dielën në Gjermani u raportuar se Bayern Munich kishte bërë gati një ofertë prej 50 milionë euro për të marrë shërbimet e mesfushorit të Romës, Nicolo Zaniolo.

Bayerni gati 50 milionë për Zaniolo

VeqSport - 14.04.2019

Bayern Munchen është skuadra e rradhës që është futur në garë për transferimin e yllit të Romës, Nicolò Zaniolo. Sipas gazetës gjermane Bild , Bavarezët janë impresionuar nga paraqitjet e 19 vjeçarit ...

Grabitësit i kthejnë makinën mamasë së yllit të Romës (FOTO LAJM)

Albeu.com - 15.04.2019

Mbrëmjen e së mërkurës, kur Nikolo Zaniolo dhe e ëma e tij Françeska po ndiqnin Juventusin kundër Ajax-it ( Zaniolo është tifoz bardhezi) dhe festonin golin e Cristiano Ronaldos, disa grabitës i ...

Juventusi synon talentet e Italisë, Chiesa e Zaniolo gjithmonë e më afër bardhëezinjëve

Telegrafi - 15.04.2019

Juventusi gjithmonë në gjirin e saj ka pasur talentet e futbollit italian, ndaj në këtë verë do të mundohet ta bëjë të pamundur që të sigurojë dy prej tyre.

Bayern përgatit 50 milionë për Zaniolon e Romës

Almakos - 14.04.2019

Bayern Munich janë të gatshëm që të ‘vjedhin’ talentin e Romës, Nicolo Zaniolo. Sipas raportimeve të fundit të ‘Bild’, kampionët e Bundesligës, Zaniolo ka zgjuar interesimin e gjigantit bavarez.

Bayerni ofron 50 mln Euro për talentin e Romës

Gazeta Tema - 14.04.2019

Bayerni i Mynihut po përgatitet për një merkato të fuqishme, ku në fokus të drejtuesve do të jenë kryesisht lojtarët e rinj, të talentuar. Kështu pas talentit anglez, Hodson-Odoy, në listën e ...

Bayern ofron 50 milionë euro për Nicolo Zaniolo

Koha.net - 14.04.2019

Revolucioni që skuadra e Bayern Mynih do të bëjë verën e ardhshme përfshin edhe talentin 19-vjeçar të Romës, Nicolo Zaniolo. Mesfushori që luan me verdhekuqtë në Serinë A kërkohet me ngulm nga ...

Çmendet Bayern, 50 milionë euro për talentin e Serisë A

Durres Lajm - 14.04.2019

Revolucioni që skuadra e Bayern Mynih do të bëjë verën e ardhshme përfshin edhe talentin 19-vjeçar të Romës, Nicolo Zaniolo. Mesfushori që luan me verdhekuqtë në Serinë A kërkohet me ngulm nga ...