TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sala, para rrëzimit u ‘godit’ nga monoksidi i karbonit?

Alsat - 14.08.2019

Futbollisti Emiliano Sala dhe piloti David Ibotson ishin ekspozuar ndaj niveleve të dëmshme të monoksidit të karbonit në kabinën e aeroplanit të tyre privat, kur u rrëzua në Kanalin anglez më 21 ...

Zbulohen detaje të reja nga vdekja e futbollistit Emiliano Sala

Gazeta Express - 14.08.2019

Emiliano Sala ishte ekspozuar ndaj një niveli të dëmshëm të monoksidit të karbonit, përderisa po udhëtonte me aeroplanin që u rrëzua mbi Kanalin Anglez në janar. Këtë lajm e bënë të ditur hetuesit.

Zbulohet një detaj i rëndësishëm nga aksidenti i Emiliano Sala

Lajmi.net - 14.08.2019

Argjentinasi dhe piloti David Ibbotson, gjetën vdekjen pas rrëzimit të aeroplanit më 21 janar, kur po udhëtonin drejt Cardiffit nga qyteti francez, Nantes.

Dalin detaje të frikshme pas vdekjes së futbollistit Emiliano Sala

Zeri - 14.08.2019

Futbollisti Emiliano Sala i cili vdiq në një tragjedi ajrore në Kanalin Anglez, ka ekspozuar nivel të lartë të monoksidit të karbonit, zbulojnë raportet e reja.

Detaje të reja nga vdekja e futbollistit Emiliano Sala

Albeu.com - 14.08.2019

Emiliano Sala ishte ekspozuar ndaj një niveli të dëmshëm të monoksidit të karbonit, përderisa po udhëtonte me aeroplanin që u rrëzua mbi Kanalin Anglez në janar . Këtë lajm e bënë të ditur hetuesit.

Dalin detaje të frikshme pas vdekjes së futbollistit

Botasot - 14.08.2019

Futbollisti Emiliano Sala i cili vdiq në një tragjedi ajrore në Kanalin Anglez, ka ekspozuar nivel të lartë të monoksidit të karbonit, zbulojnë raportet e reja.