TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nëser 17 maj: A do përsëritet besë-prerja e dytë shqiptare, nga Basha-Berisha?

Gazeta Tema - 16.05.2019

Nga Kreshnik Spahiu Nesër është 17 Maj: 2 vjet tradhëti kombëtare. Jo rastësisht koncepti tradhëti, instiktivisht lidhet me një objekt dhe një subjekt! Çadra dhe Luli janë dy simbole të pabesisë ...

"E njohin me dhëmbë dhe dhëmballë", Kreshnik Spahiu lëshon ‘bombën’ për Sali Berishën: I plakur, tashmë ai ka ...

SOT - 16.05.2019

Ish- kryetari i Partisë së Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu ka komentuar situatën politike në vend. Spahiu shprehet se marrëveshja e 17 Majit është një tradhti kombëtare.