TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Armë dhe drogë, arrestohen dy persona në Tiranë

Albeu.com - 11.09.2019

Policia ka arrestuar dy persona në Tiranë teksa iu ka sekuestruar armë dhe lëndë narkotike. Burime zyrtare bëjnë me dije se në pranga kanë përfunduar shtetasit E. D., 33 vjeç dhe E. B.

Gjenden armë, drogë dhe thika, arrestohen dy persona

Durres Lajm - 11.09.2019

Policia e Shtetit ka arrestuar dy persona dhe ka sekuestruar një armë zjarri pistoletë, armë të ftohta si dhe një sasi lënde narkotike e llojit kanabis.

Lëviznin me armë zjarri dhe drogë nëpër Tiranë, operacioni policor vë në pranga dy të rinjtë

SOT - 11.09.2019

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, ditën e sotme, pasi lëviznin me armë zjarri pistoletë, një armë e ftohtë thikë dhe një sasi lënde e dyshuar kanabis.

Lëviznin me armë zjarri dhe kanabis nëpër Tiranë, 2 në pranga

Mapo - 11.09.2019

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë si rezultat i finalizimit të operacionit “Aleati 2”. Gjatë aksionit janë sekuestruar një armë zjarri pistoletë, një armë e ftohtë thikë dhe një sasi lënde e ...

Aksion “blic” në Tiranë, gjenden armë, drogë dhe thika, dy persona në pranga

BalkanWeb - 11.09.2019

Dy persona janë vënë në pranga të policisë, ndërsa u sekuestruan një armë zjarri pistoletë, armë të ftohta si dhe një sasi lënde narkotike e llojit kanabis.