TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Basha: Kandidatët e PS kriminelë, vrasës dhe përdhunues

Botasot - 15.05.2019

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Bashan ë një deklaratë për mediat pas mbarimit të mbledhjes së kryesisë së PD, bashkë me aleatët opozitarë u shpreh se kandidatët e PS në zgjdhjet vendore janë ...

Basha përmend emrat: Kandidatët e Ramës, vrasës me pagesë

Mapo - 15.05.2019

Kryedemokrati Lulzim Basha foli me tone të ashpra për mediat, pas takimit të zgjeruar që pati në selinë blu me aleatët dhe aktivin e krerëve të degëve të PD.

Kandidatët e PS/Basha flet me emra: I vendosën vrasësit me pagesë!

BalkanWeb - 15.05.2019

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pas caktimit të datës për protestën e radhës kombëtare me 25 maj në orën 19:00, tha para mediave se detyra kryesore e opozitës është që të vijojë betejën ...

Protesta e rradhës më 25 maj, Basha: Jemi në luftë totale, nuk lejojmë që vrasës të bëhen kryebashkiakë

Gazeta Express - 15.05.2019

Opozita ka vendosur që të shkojë në protestën e 6 kombëtare më 25 maj. Vendimi është marrë në mbledhjen me dyer të mbyllura në kryesinë e PD-së dhe do të zhvillohet pasdite në orën 19:00 në Tiranë.

Basha:Jemi në grusht shteti, përballje popullore në gjitha format

BalkanWeb - 15.05.2019

Kryetari i PD Lulzim Basha në një deklaratë për mediat tha se vendi është në një situatë kaotike. Basha u shpreh se jemi në kushtet e një grushti shteti, ndërsa tha se në Mbledhjen e Kryesisë së PD u ...

Kandidatët e PS për kryebashkiakë, shpërthen Basha: Këto dy emra janë vrasës me pagesë

SOT - 15.05.2019

Kryedemokrati Lulzim Basha pas mbledhjes së kryesisë së PD, komentoi disa emrat e PS të cilët janë zgjedhur prej saj si kandidatë për këshillat bashkiakë.