TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zyrtarisht, Marina dhe Getoari janë çifti më i shtrenjtë i showbizit (FOTO LAJM)

Albeu.com - 21.02.2019

Në rrjete sociale, mania që ka Marina për markat luksoze ka rënë dukshëm në sy. Ajo nuk i kursen asgjë vetes dhe blen gjëra të shtrenjta të cilat vishën edhe nga yjet botërorë.

Ja sa i kushtojnë Getoarit dhe Marinës çizmet prej pellushi lepuri (FOTO)

Tetova Sot - 20.02.2019

Dy moderatoret Luana dhe Marina së bashku me motrën e madhe, Lirën dhe partnerin e Marinës, Getoarin, po shijojnë pushimet në Austri. Ata kanë zgjedhur një nga vendet më të bukura malore dhe duken ...

Sa kushtojnë çizmet prej pellushi lepuri të Getoarit dhe Marinës (FOTO)

Durres Lajm - 20.02.2019

Dy moderatoret Luana dhe Marina së bashku me motrën e madhe, Lirën dhe partnerin e Marinës, Getoarin, po shijojnë pushimet në Austri. Ata kanë zgjedhur një nga vendet më të bukura malore dhe duken ...