TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kosnett mirëpret vendimin e Kuvendit për ndryshimin e Ligjit të OJQ-ve

Lajmi.net - 16.04.2019

Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka mirëpritur vendimin e Kuvendit të Kosovës për ndryshimin e ligjit për Organizatat Joqeveritare. Përmes një postimi në Twitter ai ka thënë se kjo ...

Hoxha: Na duhet fuqizim i sundimit të ligjit për të përshpejtuar procesin e integrimit në BE

Almakos - 15.04.2019

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, është takuar me Ambasadorin e SHBA-së, Philip Kosnett, me të cilin diskutoi çështjet lidhur me sundimin e ligjit, luftën kundër korrupsionit dhe ...

Hoxha: Na duhet fuqizim i sundimit të ligjit për të përshpejtuar procesin e integrimit në BE

Telegrafi - 15.04.2019

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, është takuar me Ambasadorin e SHBA-së, Philip Kosnett, me të cilin diskutoi çështjet lidhur me sundimin e ligjit, luftën kundër korrupsionit dhe ...

“Duhet fuqizim i sundimit të ligjit për të përshpejtuar procesin e integrimit në BE”

Koha.net - 15.04.2019

Ministria e Integrimit Evropian Dhurata Hoxha ka diskutuar me ambasadorin e SHBA-së në Kosovë Philip Kosnett lidhur me sundimin e ligjit, luftën kundër korrupsionit dhe reformat me ndikim në procesin ...

Hoxha: Na duhet fuqizim i sundimit të ligjit për të përshpejtuar procesin e integrimit në BE

Zeri - 15.04.2019

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, është takuar me Ambasadorin e SHBA-së, Philip Kosnett, me të cilin diskutoi çështjet lidhur me sundimin e ligjit, luftën kundër korrupsionit dhe ...

Hoxha: Na duhet fuqizim i sundimit të ligjit për të përshpejtuar procesin e integrimit në BE

Lajmi.net - 15.04.2019

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, është takuar me Ambasadorin e SHBA-së, Philip Kosnett, me të cilin diskutoi çështjet lidhur me sundimin e ligjit, luftën kundër korrupsionit dhe ...

Hoxha: Na duhet fuqizim i sundimit të ligjit për të përshpejtuar procesin e integrimit në BE

Medial - 15.04.2019

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha priti në takim, Ambasadorin e ShBA-së, Philip Kosnett, me të cilin diskutoi çështjet lidhur me sundimin e ligjit, luftën kundër korrupsionit dhe më ...

Hoxha takon Kosnettin, pajtohen për nevojën e forcimit të sundimit të ligjit

Gazeta Express - 15.04.2019

Ministrja e Integrimit Evropian e Kosovës, Dhurata Hoxha, ka pritur sot në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Prishtinë, Philip Kosnett.