TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Je t’u u kalb n’silikon oj moll”, Fifi flet publikisht për dissin që i bëri Taynës

Telegrafi - 17.06.2019

Beteja mes repereve shqiptare vijon ende. Fifi i ka komentuar shpesh rivalet e saj për faktin se vetëquhen “mami” të hip hopit shqiptar. Marrëdhëniet me reperen Rina Balaj i ka mjaft të mira dhe ...

Fifi ka vendosur të dobësohet, tregon rrugën që e ka zgjedhur për këtë sukses

Telegrafi - 17.06.2019

Këngëtarja e famshme shqiptare, Filloreta Raci, ka nisur procedurën e heqjes së kilogramë – potencialisht njëra ndër punët më të vështira që mund të ndërmarrësh! Ajo ka vendosur që të dobësohet, por ...

20 kg më pak! Fifi tregon sekretin

Gazeta Express - 17.06.2019

Fifi është kthyer në një nga këngëtaret më të komentuara të momentit fal këngëve të saj të cilat kthehen menjëherë në hite. Ajo u bë shumë e njohur për publikun pas publikimit të këngës ‘Kus Kus’ ku ...

Sherri mes repereve, Fifi tregon të vërtetën e konfliktit me Taynën

Albeu.com - 17.06.2019

Pak kohë më parë një sher i madh "plasi" mes dy këngëtareve të njohura Fifit dhe Taynës, ku të përfshira ishin dhe reperet Rina dhe Melinda. Fifi e cila me këngën “Habibi” sulmonte pothuajse të ...

Fifi ia nxjerr të palarat VIP-ave që vishen me firma: Ja ku shkojnë i blejnë rrobat me 3 dhe 5 euro

Gazeta Express - 17.06.2019

E ftuar në “Thumb”, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi ka treguar hapur se ajo bën një jetë të thjeshtë si të gjithë, duke hipur në autobus e duke blerë rroba të lira.

Fifi flet hapur për lidhjen me Florin: E kam burrë (VIDEO)

Albeu.com - 16.06.2019

Këngëtarët më të dashur nga publiku shqiptar, Fifi dhe Flori Mumajesi shpesh diskutohet se mund të jenë në një lidhje së bashku. Pak kohë më parë ata publikuan dhe një video ku shfaqeshin sikur ishin ...

Fifi tregon arsyen se përse vendosi të dobësohet me balon gastrik

Mapo - 16.06.2019

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur ndryshe si Fifi, ka zgjedhur të dobësohet përmes vendosjes së balonit gastrik në stomak. Ajo ka folur për këtë vendim në emisionin “Thumb”.

E pyesin për raportin me Flori Mumajesin, Fifi habit me përgjigjen

Botasot - 16.06.2019

Ndonjëherë ka raporte që nuk ekzistojnë vërtet, mirëpo ku ka zë nuk është pa gjë. Është shkruar shpesh në portale për një histori mes Florit dhe Fifit.

“Je t’u u kalb n’silikon oj moll”, Fifi flet publikisht për dissin që i bëri Taynës

Tetova Sot - 17.06.2019

Beteja mes repereve shqiptare vijon ende. Fifi i ka komentuar shpesh rivalet e saj për faktin se vetëquhen “mami” të hip hopit shqiptar. Marrëdhëniet me reperen Rina Balaj i ka mjaft të mira dhe ...

20 kg më pak! Fifi tregon sekretin

Zeri - 17.06.2019

Fifi është kthyer në një nga këngëtaret më të komentuara të momentit fal këngëve të saj të cilat kthehen menjëherë në hite. Ajo u bë shumë e njohur për publikun pas publikimit të këngës ‘Kus Kus’ ku ...

Fifi flet për jetën e saj të thjeshtë dhe shtirjen e kolegëve

Mapo - 17.06.2019

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur ndryshe si Fifi, nuk ngurron në asnjë çast që të shprehë modestinë dhe thjeshtësinë që e karakterizon. E ftuar së fundmi në emisionin “Thumb”, Fifi ka treguar se ...

Fifi shuan dyshimet: Florin e kam burrë…

LajmiFundit - 16.06.2019

Fifi dhe Flori Mumajesi i sollën mediat dhe fansat e tyre vërdallë me fotot nga i njëjti vend, apo veshjet e njëjta pak muaj më parë. Ata publikuan dhe një video ku shfaqeshin sikur ishin vërtet të ...

Fifi tregon të vërtetën, ja pse ka vendosur të dobësohet

Zhurnal - 17.06.2019

Ajo me zërin e saj ka ditur të i bëj për vete një publik të tërë. Kantautorja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ka thënë se në stomak ka vendosur balonën e gastrit për të humbur peshë.

“Je t’u u kalb n’silikon oj moll”, Fifi flet publikisht për dissin që i bëri Taynës

Botasot - 17.06.2019

Beteja mes repereve shqiptare vijon ende. Fifi i ka komentuar shpesh rivalet e saj për faktin se vetëquhen “mami” të hip hopit shqiptar. Marrëdhëniet me reperen Rina Balaj i ka mjaft të mira dhe ...

Prisni dhe pak e të shihni Fifin 20 kg më pak: këngëtarja tregon sekretin

Tetova Sot - 17.06.2019

Fifi është kthyer në një nga këngëtaret më të komentuara të momentit fal këngëve të saj të cilat kthehen menjëherë në hite. Ajo u bë shumë e njohur për publikun pas publikimit të këngës ‘Kus Kus’ ku ...

Fifi tregon ku i blejnë VIP-at rrobat “firmë” nga 5 euro

Botasot - 17.06.2019

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur nga të gjithë si Fifi, është e njohur për lirshmërinë e saj. E ftuar në emisionin ‘Thumb’, këngëtarja ka treguar hapur se ajo bën një jetë të thjeshtë si të ...

20 kg më pak! Fifi tregon sekretin

Zhurnal - 18.06.2019

Fifi është kthyer në një nga këngëtaret më të komentuara të momentit fal këngëve të saj të cilat kthehen menjëherë në hite.Ajo u bë shumë e njohur për publikun pas publikimit të këngës ‘Kus Kus’ ku ...