TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mot ekstrem në veri Shqipërisë, reshje bore dhe erë e furishme

Koha.net - 22.03.2018

Dëbora dhe erërat e forta pushtuan Veriun e vendit prej mbrëmjes së djeshme. Në orët e para të mëngjesit të sotëm, Rruga e Kombit po mbushej me dëborë, ndërsa gjatë të gjithë gjatësisë së saj nuk ...

Bora mbulon Veriun e Shqipërisë

Telegrafi - 22.03.2018

Moti ekstrem, që paralajmëroi sinoptikani grek Arnautoglu për Shqipërinë, ka nisur në veri të vendit. Reshjet e dëborës po bien edhe në zonat e banuara, por problemi më i madh është era e fortë në ...

Mot ekstrem në veri të Shqipërisë, reshje dëbore dhe erë e furishme

Lajmi.net - 22.03.2018

Dëbora dhe erërat e forta pushtuan Veriun e vendit prej mbrëmjes së djeshme. Në orët e para të mëngjesit të sotëm, Rruga e Kombit po mbushej me dëborë, ndërsa gjatë të gjithë gjatësisë së saj nuk ...

Moti i acartë, bora mbulon veriun e Shqipërisë

Zhurnal - 22.03.2018

Moti i acartë, bora mbulon veriun e Shqipërisë Tiranë, 22 mars - Moti ekstrem, që paralajmëroi sinoptikani grek Arnautoglu për Shqipërinë, ka nisur në veri të vendit.

Moti ekstrem në veri të vendit: ‘Groposet’ karburanti te Rruga e Kombit

Mapo - 22.03.2018

Dëbora dhe erërat e forta pushtuan veriun e vendit prej mbrëmjes së djeshme. Në orët e para të mëngjesit të sotëm, Rruga e Kombit po mbushej me dëborë, ndërsa gjatë të gjithë gjatësisë së saj nuk ...

Nis moti ekstrem: Dëbora fillon të mbulojë zonat malore

Mapo - 22.03.2018

Moti ekstrem, që paralajmëroi sinoptikani grek Arnautoglu për Shqipërinë, ka nisur në veri të vendit. Reshjet e dëborës po bien edhe në zonat e banuara, por problemi më i madh është era e fortë në ...

Moti i acartë, bora mbulon Veriun e Shqipërisë

SOT - 22.03.2018

Moti ekstrem që u paralajmërua nga sinoptikanët ka nisur në veri të vendit.Reshjet e dëborës po bien edhe në zonat e banuara, por problemi më i madh është era e fortë në rrugë.Situata paraqitet e ...

Moti i acartë, bora mbulon veriun e Shqipërisë

LajmiFundit - 22.03.2018

Moti ekstrem, që paralajmëroi sinoptikani grek Arnautoglu për Shqipërinë, ka nisur në veri të vendit. Reshjet e dëborës po bien edhe në zonat e banuara, por problemi më i madh është era e fortë në ...