TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Në Prizren arrestohen dy persona të dyshuar për prostitucion

Koha.net - 11.09.2019

Policia e Kosovës bën të ditur përmes një komunikate për media se ka arrestuar në Prizren më 9 shtator dy persona të dyshuar për prostitucion. “Raportohet se nën dyshimin se kanë kryer kundërvajtje ...

Dy të arrestuar për prostitucion në Prizren

Botasot - 11.09.2019

Raportohet se nën dyshimin se kanë kryer kundërvajtje ‘marrje me prostitucion’ janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër në Prizren, njofton Policia e Kosovës.

Arrestohet një mashkull pasi që rrahu bashkëshorten në Prishtinë

Telegrafi - 11.09.2019

Policia e Kosovës njofton se në Prishtinë më datë 10.09.2019, në orën 08:30, është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e ...

Rrah bashkëshorten, arrestohet e më pas lirohet i dyshuari

Gazeta Express - 11.09.2019

Në raportin 24-orësh, Policia e Kosovës njofton se mashkulli K/Shqiptar ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij ditën e djeshme në Prishtinë. I dyshuari është arrestuar, pasi si pasojë e sulmit ...

Arrestohen një mashkull dhe një femër për prostitucion

Telegrafi - 11.09.2019

Policia e Kosovës njofton se në Prizren më datë 09.09.2019, në orën 21:30, raportohet se nën dyshimin se kanë kryer kundërvajtje ‘marrje me prostitucion’ janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe ...

Sulmon zyrtarët policor në Prizren, arrestohet i dyshuari

Telegrafi - 10.09.2019

Policia e Kosovës njofton se në Prizren më datë 09.09.2019, në orën 11:10 është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti gjatë një kontrolli ka sulmuar zyrtarët policorë.

Kërcënohet nga ish i dashuri

Botasot - 09.09.2019

Një person është arrestuar në Mitrovicë, pasi që ka kanosur një femër me të cilën ka qenë më herët në lidhje dashurie, por me të cilën ishte ndarë, njofton Policia e Kosovës.

Kërcënoi të dashurën, i dyshuari u arrestua e më pas u lirua menjëherë pas intervistimit

Gazeta Express - 09.09.2019

Një person është arrestuar në mbrëmjen e të dielës ne Mitrovicë. Siç ka bërë të ditur policia, arsyeja e arrestimit të dyshuarit është pasi që ka kanosur ish- të dashurën.