TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Serbia kërkon lirimin e menjëhershëm të serbëve të arrestuar për spiunazh

Albeu.com - 11.07.2019

Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës në pikën kufitare Dheu i Bardhë, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh . Rreth arrestimit të tyre ka reaguar Zyra e të ashtuquajturës për Kosovën në ...

Kosovë, arrestohen dy shtetas serbë nën dyshimin për spiunazh

VOA - 11.07.2019

Policia e Kosovës tha se ka arrestuar dy shtetas serb një ditë më parë në një vendkalim ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, nën dyshimin për spiunazh. Zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha, i Zërit ...

Policia arreston dy serbë nën dyshimin për spiunim

Evropaelire - 11.07.2019

Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Lajmin e ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë, zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

Policia e Kosovës deklarohet rreth arrestimit të dy spiunëve serb, po përpiqeshin të largoheshin nga Kosova

Alsat - 11.07.2019

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar serb tek pika kufitare “Dheu i Bardhë”. Një 41 vjeçar dhe një 60 vjeçar janë ndaluar në pikën kufitare te Dheu i Bardhë dhe gjatë kontrollimit, dhe të ...

Arrestohen dy persona të dyshuar për spiunazh

Medial - 11.07.2019

13:43, 11 Korrik 2019 Policia kufitare ka arrestuar mëngjesin e së mërkurës dy persona të dyshuar për spiunazh. Rasti ka ndodhur në pikën kufitare Dheu i Bardhë ku janë arrestuar dy serbë nën ...

Arrestohen dy serbë të Dheu i Bardhë, dyshohen për spiunazh

Lajmi.net - 11.07.2019

Siç njofton policia, të dyshuarit janë arrestuar për vepër penale “spiunazh”, përcjell lajmi.net, Njoftimi i plotë: SPIUNAZH PKK Dheu i Bardhë 10.07.2019 – 09:05.

Dy serbë arrestohen si të dyshuar për spiunim

Botasot - 11.07.2019

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar serbë të Kosovës në pikën kufitare te Dheu i Bardhë. Sipas Policisë të njëjtit dyshohen për spiunim. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në ...

Në pikëkalimin te Dheu i Bardhë arrestohen dy serbë nën dyshimin për spiunim

Koha.net - 11.07.2019

Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për spiunim. Lajmin e ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë, zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

Policia deklarohet rreth arrestimit të dy spiunëve serbë: Po përpiqeshin të largoheshin nga Kosova

Gazeta Express - 11.07.2019

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar serb tek pika kufitare “Dheu i Bardhë”. Një 41 vjeçar dhe një 60 vjeçar janë ndaluar në pikën kufitare te Dheu i Bardhë dhe gjatë kontrollimit, dhe të ...

Arrestohen dy spiunë të Serbisë në Kosovë

Albeu.com - 11.07.2019

Policia kufitare ka arrestuar mëngjesin e së mërkurës dy persona të dyshuar për spiunazh . Rasti ka ndodhur në pikën kufitare Dheu i Bardhë ku janë arrestuar dy serbë nën dyshimin se kanë kryer ...

Arrestohen dy serbë të Dheu i Bardhë, dyshohen për spiunazh

Zeri - 11.07.2019

Policia ka arrestuar dy të dyshuar serbë në pikën kufitare Dheu i Bardhë. Siç njofton policia, të dyshuarit janë arrestuar për vepër penale “spiunazh” Njoftimi i plotë: SPIUNAZH PKK Dheu i Bardhë ...

Arrestohen dy serbë si të dyshuar për spiunim

Zeri - 11.07.2019

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar serbë të Kosovës në pikën kufitare te Dheu i Bardhë. Sipas Policisë të njëjtit dyshohen për spiunim. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në ...

Policia e Kosovës arreston dy serbë nën dyshimin për spiunim

BalkanWeb - 11.07.2019

Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Lajmin e ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë, zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

Arrestimi i serbëve të dyshuar për spiunazh - flasin nga policia

Zeri - 11.07.2019

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar serb tek pika kufitare “Dheu i Bardhë”. Një 41-vjeçar dhe një 60-vjeçar janë ndaluar në pikën kufitare te Dheu i Bardhë dhe gjatë kontrollimit, dhe të ...

Dy serb arrestohen për spiunim në veri të Kosovës

Telegrafi - 11.07.2019

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar serbë të Kosovës të mërkurën rreth orës 09:0, në pikën kufitare te Dheu i Bardhë. Sipas raportit të policisë të njëjtit dyshohen për spiunim.

Policia arreston dy serbë nën dyshimin për spiunim

Durres Lajm - 11.07.2019

Policia e Kosovës ka arrestuar një ditë më parë dy shtetas serb nën dyshimet për "spiunim" në pikën kufitare te Dheut i Bardhë. Lajmin e ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë, zëdhënësi i policisë ...

Në kufirin Kosovë-Serbi u arrestuan dy serbë nën dyshimin për spiunim

Portalb - 11.07.2019

Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën ...

Arrestohen dy serbë në Kosovë për “spiunazh”

Gazeta Tema - 12.07.2019

Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “ spiunim ”. Radio Evropa e Lirë shkruan se arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën kufitare te Dheut i Bardhë.