TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Cheryl tregon të vërtetën rreth operacioneve plastike në fytyrë

Lajmi.net - 11.01.2019

Cheryl ka mohuar të ketë kryer operacione plastike në fytyrën e saj. Këngëtarja ishte befasuar kur pa komentet rreth pamjes së saj në Twitter, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Pas tre ndarjeve, Cheryl ende beson në “princin me kali të bardhë”

Telegrafi - 11.01.2019

Cheryl gjatë muajit gushtë të vitit të kaluar ishte shkurorëzuar nga i dashuri Liam Payne, me të cilin ajo ishte dy vjet e gjysmë në një marrëdhënie dhe me të cilin ka djalin, Bear.

Ai i theu zemrën, por këngëtarja e njohur shfaqet më në formë se kurrë

SOT - 11.01.2019

Asgjë nuk të lëndon më shumë se sa një ndarje pas disa vitesh marrëdhënie. Këtë gjë tregoi edhe dyshja e njohur e këngëtarëve, Liam Payne dhe Cheryl Cole.

Pas tre ndarjeve, Cheryl ende beson në “princin me kali të bardhë”

Almakos - 11.01.2019

Cheryl gjatë muajit gushtë të vitit të kaluar ishte shkurorëzuar nga i dashuri Liam Payne, me të cilin ajo ishte dy vjet e gjysmë në një marrëdhënie dhe me të cilin ka djalin, Bear.

Pas tre ndarjeve, Cheryl ende beson në “princin me kali të bardhë”

Botasot - 12.01.2019

Cheryl gjatë muajit gushtë të vitit të kaluar ishte shkurorëzuar nga i dashuri Liam Payne, me të cilin ajo ishte dy vjet e gjysmë në një marrëdhënie dhe me të cilin ka djalin, Bear.