TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kush qe Çani, Edi apo Ariani?

Gazeta Tema - 12.01.2019

Nga Andi Bushati Me të vetmen aftësi reale që i ka mbetur, atë të një aktori të mirë që duhet të nxjerrë në skenë një personazh të ngjizur keq, Edi Rama hodhi një ide të re në paraqitjen e tij ...

A po punon Rama për të qenë president i Shqipërisë së bashkuar? Vjen pergjigjja e kryeministrit

Botasot - 12.01.2019

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur “Pyetjes që Vret” që Arian Çani e bën në studio sikur Zoti i drejtohet të ftuarve Arjan Cani : Edi Rama ti duhet të deklarosh sonte publikisht se po punon për ...

A do të jetë dimri i fundit në pushtet? Ja si përgjigjet Rama

LajmiFundit - 12.01.2019

Sa shanse ka që ky të jetë dimri i fundit në pushtet?, e pyeti Çani mbrëmjen e djeshme kryeministrin Rama i cili është i ftuar në “Zonë e lirë”. Kryeministri u përgjigj se është në detyrë e jo në ...

Rama mbron Lindita Nikollën: Sulmi ndaj saj për mesataren, i padrejtë

LajmiFundit - 11.01.2019

Kryeministri Edi Rama ishte sot i ftuar në “Zonë e Lirë”. Duke marrë shkas nga zhvillimet e fundit në vend, gazetari Arian Çani kishte përgatitur një intervistë dhe gjatë emisionit u fut në rolin e ...

A do rikandidojë Veliaj për Bashkinë e Tiranës? Ja si përgjigjet Edi Rama (Video)

SOT - 11.01.2019

Kryeministri Rama ka folur për rikandidimin e Veliajt në krye të bashkisë së Tiranës.Në “Zonë e Lirë”, Arjan Çani bëri “pyetjen që vret”, një gjetje e moderatorit, ku ai vihet në rolin e “Zotit” dhe ...

Rama zbulon problemin më të madh që ka qeveria

SOT - 11.01.2019

“Sa shanse ka të jetë dimri yt në pushtet?”, ka qenë një pyetje drejtuar Ramës në studion e “Zonë e Lirë”, ku në përgjigjen e tij, Rama ka treguar problemin më të madh që ka qeveria e tij, mungesa e ...

Çani i përmend mesataren e Nikollës/ Rama jep përgjigjen e papritur: Nëse do të ishte dekane matematike...

SOT - 11.01.2019

Kryeministri Rama ka marrë në mbrojtje ish-ministren e Arsimit, Lindita Nikolla, e cila është akuzuar për mesataren e ulët në shkollën e lartë, 5.9. I ftuar në ‘Zonë e Lirë’, ai u shpreh se njerëzit ...

Çani i tha problemin, kryeministi Edi Rama fajëson hapur Erion Veliajn

SOT - 11.01.2019

Kryeministri Rama i ftuar në "Zonë e lirë" është pyetur për problemet me ngrohjen në shkolla në intervistën e titulluar "intervista e whatsup e Edi Ramës".

Kush qe Çani, Edi apo Ariani?

Medial - 12.01.2019

Me të vetmen aftësi reale që i ka mbetur, atë të një aktori të mirë që duhet të nxjerrë në skenë një personazh të ngjizur keq, Edi Rama hodhi një ide të re në paraqitjen e tij përballë Arian Çanit.

Debati për Cakajn/ Arian Çani zbulon çfarë i nevojitet kryeministrit Rama

SOT - 11.01.2019

Gazetari Arian Çani është shprehur në emisionin ‘Open’ në Top Channel se kryeministri kërkon një ministër, jo me integritet pasi kërkon ta drejojë vetë institucionin.

A po punon Rama për të qenë president i Shqipërisë së bashkuar? Vjen pergjigjja e kryeministrit

Antpress - 12.01.2019

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur “Pyetjes që Vret” që Arian Çani e bën në studio sikur Zoti i drejtohet të ftuarve Arjan Cani : Edi Rama ti duhet të deklarosh sonte publikisht se po punon për ...

Pyetja e Çanit që nxorri Ramën nga binarët

Albeu.com - 12.01.2019

Sa shanse ka që ky të jetë dimri i fundit në pushtet ? Kjo ishte pyetja që drejtuesi i “Zonë e Lirë”, Arian Çani i drejtoi Kryeministrit Edi Rama mbrëmë duke e nxjerrë nga vetja në një intervistë ku ...

A po punon Rama për të qenë president i Shqipërisë së bashkuar? Vjen pergjigjja e kryeministrit

Medial - 12.01.2019

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur “Pyetjes që Vret” që Arian Çani e bën në studio sikur Zoti i drejtohet të ftuarve Arjan Cani : Edi Rama ti duhet të deklarosh sonte publikisht se po punon për ...