TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Arbenitën e kemi parë joshëse por asnjëherë më shumë se kaq, Fero është me fat

Lajmi.net - 12.06.2019

Reperi Fero dhe e dashura e tij, modelja Arbenita Ismajli, janë ndër emrat e njohur që kohëve të fundit kanë qenë ndër më të komentuarit, shkruan lajmi.net.

Momente të veçanta të Feros dhe Arbenitës që nuk i keni parë në klipin e ri

Telegrafi - 12.06.2019

Një nga projektet më të reja muzikore është “Ride or Die” e reperit gjilanas, Fero. Pjesë e këtij projekti është edhe e dashura e tij, modelja shqiptare, e cila jeton dhe vepron në Angli, Arbenita ...

Arbenita bën hapin e madh, së shpejti drejt altarit (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.06.2019

Arbenita dhe Fero janë një nga çiftet më të dashur dhe më të pëlqyer nga publiku shqiptar por jo vetëm. Reperi Fero së fundmi ka sjellë në treg projektin e rradhës të titulluar "Ride or Die", ku i ...

Fero dhe Arbenita gjysmë të zhveshur, shikojeni çfarë foto e ka publikuar reperi

Lajmi.net - 11.06.2019

Reperi Fero dhe e dashura e tij modele, Arbenita Ismajli, e kanë dëshmuar se kanë lindur për njëri-tjetrin, shkruan lajmi.net. Dyshja në postimet që po i bëjnë në rrjete sociale shihet se po ...

Fero në pushime, Arbenitës për pak sa nuk i del gjoksi

Gazeta Express - 11.06.2019

Reperi Fero, i cili sapo ka realizuar një këngë kohëve të fundit, ka zgjedhur që tashmë të fitojë Fero, i cili gjatë vikendit lansoi këngën e tij më të re “Ride or Die” ka zgjedhur që të pushojë dhe ...

Arbenita Ismajli rrëmben vëmendjen e ndjekësve me fotosesionin e fundit

Zhurnal - 11.06.2019

Arbenita Ismajli është një nga emrat më të përfolur në mediat rozë, shkruan GazetaBlic.Krahas si modele, ajo u bë edhe më e përfolur për lidhjen e saj me Feron.E këto ditë reperi Fero ka publikuar ...

Arbenita Ismajli ‘rrëmben’ vëmendjen e ndjekësve me fotosesionin e fundit

Lajmi.net - 11.06.2019

Arbenita Ismajli po vazhdon të jetë e pranishme në titujt e mediave rozë edhe për shkak të lidhjes me Feron por edhe fotografive të saj plot elegancë, shkruan lajmi.net.

Arbenita publikon prapaskenat e klipit “Ride or die”

Antpress - 10.06.2019

“Ride or die” dedikim i Feros për të dashurën Reperi i mirënjohur shqiptar, Fero dje ka publikuar projektin e tij “Ride or die”. Pjesë e videoklipit është e dashura e Feros, Arbenita Ismajli, e cila ...

Fero dhe Arbenita gjysmë të zhveshur, shikojeni çfarë foto e ka publikuar reperi

Ina - 12.06.2019

Reperi Fero dhe e dashura e tij modele, Arbenita Ismajli, e kanë dëshmuar se kanë lindur për njëri-tjetrin, shkruan lajmi. Dyshja në postimet që po i bëjnë në rrjete sociale shihet se po argëtohen ...

Arbenita Ismajli ‘rrëmben’ vëmendjen e ndjekësve me fotosesionin e fundit

Botasot - 11.06.2019

Arbenita Ismajli po vazhdon të jetë e pranishme në titujt e mediave rozë edhe për shkak të lidhjes me Feron por edhe fotografive të saj plot elegancë.

Arbenita Ismajli ‘rrëmben’ vëmendjen e ndjekësve me fotosesionin e fundit (FOTO)

Tetova Sot - 11.06.2019

Arbenita Ismajli po vazhdon të jetë e pranishme në titujt e mediave rozë edhe për shkak të lidhjes me Feron por edhe fotografive të saj plot elegancë.