TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

E FUNDIT/ Rëndohet bilanci i aksidentit në Shijak, vdes dhe i plagosuri

Albeu.com - 10.10.2019

Rëndohet bilanci i aksidentit në Shijak . Burime pranë albeu.com bëjnë me dije se ka ndërruar jetë edhe i plagosuri duke e cuar numrin e viktimave në 2 shtetas.

Përplasen makinat në Shijak, vdesin dy shoferët

Mapo - 10.10.2019

Aksident tragjik me dy të vdekur në Shijak. Dy persona kanë humbur jetën pasi automjetet që ata drejtonin janë përplasur në zonën e Hardhishtës, pranë fshatit Gjepalaj.

Aksident i rëndë në Shijak, humbin jetën dy shoferë

Java News - 10.10.2019

Dy shoferë kanë humbur jetën si pasojë e përplasjes së makinave të tyre në Shijak, në zonën e Hardhishtes. Policia informon se aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00, ndërsa viktimat janë M.T.

Rëndohet bilanci nga përplasja e dy mjeteve Benz në Shijak, dy të vdekur (FOTO & ViDEO)

Durres Lajm - 10.10.2019

Numri i personave të vdekur në aksidentin fatal në Shijak ka shkuar në dy. Fatkeqësisht ka ndërruar jetë edhe 41-vjeçari që mbeti i plagosur pas përplasjes së dy mjeteve tip Benz.

Aksident i rëndë në Shijak, përplasen dy makina, 2 të vdekur

BalkanWeb - 10.10.2019

Një aksident tragjik ka ndodhur këtë pasdite në Shijak, me 2 persona të vdekur. Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për rrjedhojë kanë ndërruar jetë shoferët e makinave.

Aksident i rëndë në Shijak, humb jetën drejtuesi i mjetit

Albeu.com - 10.10.2019

Aksident me një viktimë në fshatin Hardhishtë, në Shijak . Viktima rreth 40 vjeç. Dy mjete janë përplasur me njëri-tjetrin për pasojë ka humbur jetën njëri prej drejtusëve të mjetit .

Aksident i rëndë në Shijak, një i vdekur dhe dy të plagosur

Gazeta Express - 10.10.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Shijak, ku dy makina janë përplasur mes tyre, duke i marrë jetën një personi e uke lëntë të plagosur dy të tjerë.

Aksident me vdekje në Shijak, përplasen dy mjete

Durres Lajm - 10.10.2019

Dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin në zonën e Hardhishtës. në Shijak. Përplasja ka rezultuar fatale për njërin nga drejtuesit e mjeteve të përfshirë në aksident, ndërkohë një person tjetër ...

Aksident i rëndë, ka të vdekur

SOT - 10.10.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatitin Hardhishtë, në Shijak. Informacione paraprake bëjnë me dije se ka mbetur i vdekur një 40 vjeçar. Dy mjete janë përplasur me njëri-tjetrin për pasojë ka ...

Shijak/ Aksident i rëndë rrugor, vdesin dy persona

Top Channel - 10.10.2019

Një aksident i rëndë rrugor është regjistruar në Shijak pasditen e sotme, ku si pasojë kanë ndërruar jetë dy persona. Nga informacionet paraprake bëhet me dije se personat që kanë mbetur humbur jetën ...

Aksidenti i rëndë i merr jetën dy shoferëve shqiptarë, dalin pamjet

Gazeta Express - 10.10.2019

Një aksident tragjik i ka marrë jetën dy personave në zonën e Shijakut. Makinat u përplasën këtë pasdite dhe për pasojë të dy shoferët e automjeteve kanë mbetur të vdekur.

E rëndë/ Përplasja e 2 makinave në Shijak, vdes dhe shoferi tjetër

SOT - 10.10.2019

Dy shoferë kanë humbur jetën si pasojë e përplasjes së makinave të tyre në Shijak, në zonën e Hardhishtes. Policia informon se aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00, ndërsa viktimat janë M.T.

Shijak, aksident tragjik rrugor, ndërrojnë jetë dy drejtuesit e mjeteve

RTSH - 10.10.2019

Një aksident tragjik rrugor është regjistruar në Shijak, si pasojë e të cilit kanë ndërruar jetë dy persona. Nga informacionet paraprake bëhet me dije se personat që kanë mbetur humbur jetën janë ...

Aksident i rëndë trafiku, dy persona vdesin në Shijak

Botasot - 10.10.2019

Dy shoferë kanë humbur jetën si pasojë e përplasjes së makinave të tyre në Shijak, në zonën e Hardhishtes. Policia informon se aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00, ndërsa viktimat janë M.T.

Aksident i rëndë, vdesin dy persona

Zeri - 10.10.2019

Një aksident tragjik i ka marrë jetën dy personave në zonën e Shijakut. Makinat u përplasën këtë pasdite dhe për pasojë të dy shoferët e automjeteve kanë mbetur të vdekur.