TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kryemadhi takon vajzat dhe gratë e Unazës së Re: Nuk mund t’i lëmë në mëshirë të Rilindjes dhe oligarkëve

Gazeta Tema - 09.10.2019

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është takuar sot me një grup vajzash dhe grash, banorë të Unazës së Re, të cilat prej muajsh protestojnë kundër shembjes së banesave të tyre.

"Një skandal edhe më i madh", Monika Kyemadhi nuk i ndahet Edi Ramës, rikthen në "skenë" mikun e ...

SOT - 09.10.2019

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është takuar sot me një grup vajzash dhe grash, banorë të Unazës së Re, të cilat prej muajsh protestojnë kundër shembjes së banesave të tyre nga qeveria Ajo shkruan ...

Kryemadhi me vajzat e gratë e Unazës së Re: Në zgrip të ekzistencës, do i qëndrojmë në krah derisa të fitojnë të ...

BalkanWeb - 09.10.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka qenë sot në zonën e Unazës së Re në kryeqytet ku është takuar me një grup vajzash dhe grash. Kryemadhi e përshkruan gjendjen e tyre si në zgrip të ekzistencës ...

“S’mund t’i lëmë në mëshirë të Rilindjes dhe oligarkëve”, mesazhi i Kryemadhit për vajzat dhe gratë te Astiri

Java News - 09.10.2019

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është takuar sot me një grup vajzash dhe grash, banorë të Unazës së Re, të cilat prej muajsh protestojnë kundër shembjes së banesave të tyre.