TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vidhet Ferrari i 2.2 milionë dollarëve, nga hajni që kërkoi të bënte një xhiro para se ta blinte (Foto)

Telegrafi - 15.05.2019

Kaloi një javë, ndërsa super-vetura ende nuk është kthyer Ferrari 288 GTO është vjedhur gjatë javës së kaluar prej një garazhe në Dyseldorf të Gjermanisë, nga një hajn që pretendonte se po e merr për ...

SOFT NEWS – Përfiton nga një testim në rrugë për të vjedhur një Ferrari shumë të rrallë

Medial - 15.05.2019

BERLIN, 15 maj /MEDIAL-AFP/ – Policia gjermane ka nxjerrë një mandat arresti për një person që përfitoi nga një test në rrugë me një “Ferrari GTO”, jashtëzakonisht i rrallë dhe që kushton më shumë se ...

Tentoi vjedhjen e një Ferrari 2 mln eurosh, dikur pronë e Eddie Irvine

Top Channel - 15.05.2019

Një “koleksionues” oportunist shfrytëzoi një provë testuese për t’ia mbathur me një Ferrari, që vlen as më pak e as më shumë, por 2 milionë euro. I dyshuari kishte shprehur interesin për blerjen e ...

FOTOT: Grabitja e pabesueshme në Gjermani e një Ferrari 288 GTO, me vlerë 2 milionë euro

Gazeta Tema - 15.05.2019

Policia gjermane po kërkon për një hajdut i cili në një mënyrë shumë dinake ka rrëmbyer një Ferrari të vjetër dhe të shtrenjtë – 288 GTO. Një super-makinë italiane, me vlerë dy milionë euro, është në ...

Morri Ferrarin për një xhiro testuese, nuk u kthy më

Gazeta Express - 14.05.2019

Policia gjermane po kërkon për një Ferrari të vitit 1980 e cila vlen më shumë se 2 milionë euro. Një njeri që kinse donte të e blente atë e morri për një xhiro testuese por nuk e ktheu më.

Paraqitet si blerës, vjedh Ferrarin – policia mbetet me gishta në gojë

Botasot - 14.05.2019

Policia gjermane po kërkon një makinë të rrallë sportive Ferrari nga vitet ’80-ta, që besohet se vlen mbi dy milionë euro, pasi një njeri që e paraqiti veten si blerës potencial e vodhi atë gjatë një ...

Gjermani, përfiton nga testimi në rrugë për të vjedhur Ferrarin

BalkanWeb - 15.05.2019

Policia gjermane ka nxjerrë një mandat arresti për një person që përfitoi nga një test në rrugë me një “Ferrari GTO”, jashtëzakonisht i rrallë dhe që kushton më shumë se dy milionë euro, për ta ...

Tentoi vjedhjen e një Ferrari 2 milionë eurosh, dikur pronë e Eddie Irvine

Botasot - 15.05.2019

Një “koleksionues” oportunist shfrytëzoi një provë testuese për t’ia mbathur me një Ferrari, që vlen as më pak e as më shumë, por 2 milionë euro. I dyshuari kishte shprehur interesin për blerjen e ...

Morri Ferrarin për një xhiro testuese, nuk u kthy më

Ina - 15.05.2019

Policia gjermane po kërkon për një Ferrari të vitit 1980 e cila vlen më shumë se 2 milionë euro. Një njeri që kinse donte të e blente atë e morri për një xhiro testuese por nuk e ktheu më.

Paraqitet si blerës, vjedh Ferrarin

Alsat - 14.05.2019

Policia gjermane po kërkon një makinë të rrallë sportive Ferrari nga vitet ’80-ta, që besohet se vlen mbi dy milionë euro, pasi një njeri që e paraqiti veten si blerës potencial e vodhi atë gjatë një ...

Në Gjermani një burrë paraqitet si blerës dhe më pas e vjedh Ferrarin

Koha.net - 14.05.2019

Policia gjermane po kërkon një makinë të rrallë sportive Ferrari nga vitet ’80-ta, që besohet se vlen mbi dy milionë euro, pasi një njeri që e paraqiti veten si blerës potencial e vodhi atë gjatë një ...

Paraqitet si blerës, vjedh Ferrarin – policia gjermane në kërkim të hajnit

Telegrafi - 14.05.2019

Policia gjermane po kërkon një makinë të rrallë sportive Ferrari nga vitet ’80-ta, që besohet se vlen mbi dy milionë euro, pasi një njeri që e paraqiti veten si blerës potencial e vodhi atë gjatë një ...

Paraqitet si blerës, vjedh Ferrarin – policia mbetet me gishta në gojë

Tetova Sot - 14.05.2019

Policia gjermane po kërkon një makinë të rrallë sportive Ferrari nga vitet ’80-ta, që besohet se vlen mbi dy milionë euro, pasi një njeri që e paraqiti veten si blerës potencial e vodhi atë gjatë një ...

Njeriu që e mashtroi keq Gjermaninë për një Ferrari

Gazeta Express - 14.05.2019

Një ngjarje e papritur ka ndodhur në Gjermani. Policia gjermane po kërkon një makinë të rrallë sportive Ferrari nga vitet ’80-ta, që besohet se vlen mbi dy milionë euro, pasi një njeri që e paraqiti ...

FOTO/ Paraqitet si blerës, por vjedh Ferrarin 2 mln euro, policia gjermane në kërkim të grabitësit

Java News - 15.05.2019

Policia gjermane po kërkon një makinë të rrallë sportive Ferrari nga vitet ’80-ta, që besohet se vlen mbi dy milionë euro, pasi një njeri që e paraqiti veten si blerës potencial e vodhi atë gjatë një ...