TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Geti dhe Gold AG rikthejnë miqësinë, fillojnë të ndjekin njëri tjetrin (Foto)

Telegrafi - 07.12.2017

Getoar Selimi dhe Gold AG dikur nuk kanë pasur marrëdhënie të mira. Megjithatë, që prej fotos së publikuar nga një koncert në Zvicër, dyshja kanë përmirësuar marrëdhëniet.

Ato as nuk e prisnin, Gold AG ‘mashtron’ koleget e tij

Gazeta Express - 07.12.2017

Pothuajse jemi në prag të festës së Vitit të ...

Gold AG mashtron koleget e tij këngëtare

Lajmi.net - 07.12.2017

Reperi Gold AG bashkë me kolegët e tij muajin e fundit të 2017-tës e kanë shumë të ngarkuar. Kjo për faktin e koncerteve të shumta dhe xhirimeve të vitit të ri, shkruan lajmi.net Në këto organizime ...

Kjo është dëshmia që Gold AG dhe Ghetto Geasy janë bërë me të vërtetë miq

Lajmi.net - 07.12.2017

Dikur nuk i kishin edhe aq mirë punët mes vete por sot është krejt e kundërta. Mund të tingëlloj e pabesueshme por reperët Gold AG dhe Ghetto Geasy u pajtuan dhe janë bërë me të vërtetë miq, shkruan ...

Kjo është dëshmia që Gold AG dhe Ghetto Geasy tashmë janë miq

Gazeta Express - 07.12.2017

Dikur nuk i kishin edhe aq mirë punët mes vete por sot është krejt e ...

Gold AG mashtron koleget e tij këngëtare

Antpress - 07.12.2017

Reperi Gold AG bashkë me kolegët e tij muajin e fundit të 2017-tës e kanë shumë të ngarkuar.Kjo për faktin e koncerteve të shumta dhe xhirimeve të vitit të ri, shkruan lajmi.netNë këto organizime ...

Gold AG zgjedh kush është mbreti i repit mes Noizyt dhe Getoarit

Lajm - 05.12.2017

Reperi i famshëm nga Presheva, Gold Ag ishte i ftuari i fundit në rubrikën ‘Kë Zgjedh?!’ të emisionit ‘Mirage’. Në këtë rubrikë provokative, Arian Agushi (siç është edhe emri i vërtetë i Goldit), ...

Gold AG zbulon këngëtaret të cilave nuk ia ka shikuar kurrë të pasmet

Lajmi.net - 05.12.2017

Është i ftuari i fundit deri më tani në rubrikën ‘Kë Zgjedh?!’ të emisionit ‘Mirage’. E në këtë rubrikë provokative, Gold AG është përballë me disa pyetje interesante, shkruan lajmi.net Një ndër to ...