TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kanye West planifikon ta ndërrojë emrin, ja si do të quhet

Lajmi.net - 09.11.2019

Kanye West ndryshon emrin dhe duket se ai nuk po bën shaka, TheSun, transmeton lajmi.net. Reperi njoftoi për këtë gjatë një paraqitje të papritur në festivalin “Fast Company Innovation” në Nju Jork, ...

Premtimet e veqanta të Kim dhe Kanye para fëmijëve të tyre

Botasot - 08.11.2019

Ata lidhën kurorë në një ceremoni në maj të vitit 2014 në Florence të Italisë. Dhe Kim Kardashian West zbuloj se ajo dhe bashkëshorti i saj Kanye Ëest shkëmbyen fjalë dashurie dhe intime derisa ...

Kanye West në 2024 kandidat për president të Amerikës

Lajmi.net - 08.11.2019

Kanye West ka njoftuar planet e tij për të kandiduar për president në 2024 – por para se të zhvendosej potencialisht në Shtëpinë e Bardhë reperi mund të ndryshojë emrin e tij, shkruan People, ...

Gashi takohet me Kanye West, ka disa fjalë për të

Lajmi.net - 08.11.2019

Gashi gjatë ditës së djeshme është takuar me një nga ikonat e muzikës Kanye West me të cilin ndau edhe një fotografi në profilin e tij në Instagram, shkruan lajmi.net.

Kanye nuk përmbahet as në publik kur është para Kimit

Lajmi.net - 08.11.2019

Kim Kardashian dhe Kanye West vazhdojnë të jenë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit, shkruan lajmi.net. Së fundi, dyshja janë fotografuar nga paparacët gjatë daljes në qytet, ku u shfaqën shumë ...

Gashi takohet me Kanye West, ka disa fjalë për të

Zeri - 08.11.2019

Gashi është takuar me Kanye West. Gashi gjatë ditës së djeshme është takuar me një nga ikonat e muzikës Kanye West me të cilin ndau edhe një fotografi në profilin e tij në Instagram, shkruan ...

Kanye West planifikon ta ndërrojë emrin

Gazeta Express - 09.11.2019

Kanye West pretendon se po ndryshon emrin në “Christian Genius Billionare Kanye West”. Kanye West ndryshon emrin dhe duket se ai nuk po bën shaka, TheSun, transmeton lajmi.net.

Kanye West planifikon ta ndërrojë emrin, ja si do të quhet

Botasot - 09.11.2019

Kanye West pretendon se po ndryshon emrin në “Christian Genius Billionare Kanye West”. Kanye West ndryshon emrin dhe duket se ai nuk po bën shaka, TheSun.