TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kapen dy çanta me drogë në Gjirokastër, 2 në pranga (Emrat)

BalkanWeb - 12.01.2019

FNSH-ja e Gjirokastrës kap dy çanta me lëndë narkotike të dyshuar kanabis në afërsi të vijës së gjelbër pranë Postës së vjetër të Mullirit pranë Kakavijës.

U kapen me dy çanta me drogë, dy të arrestuar në Gjirokastër

Java News - 12.01.2019

FNSH-ja e Gjirokastrës ka sekuestruar dy çanta me lëndë narkotike të dyshuar kanabis sativa, në afërsi të vijës së gjelbër, pranë Postës së vjetër të Mullirit në Kakavijë.

Kapen me dy çanta me drogë, arrestohen 2 të rinj në Gjirokastër

SOT - 12.01.2019

Policia e Gjirokastrës dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë, kanë sekuestruar një sasi droge, e llojit kanabis, në afërsi të vijës së gjelbër pranë Postës së vjetër të Mullirit pranë Kakavijës.

FNSH blindon Kakavijën, arrestohen dy shtetas të rrezikshëm

Albeu.com - 12.01.2019

FNSH-ja e Gjirokastrës ka realizuar një aksion në afërsi të vijës së gjelbërt me Greqinë ku siç raportohet janë sekuestruar dy çanta me kanabis. Aksioni rpaorohet të ketë ndodhur pranë Postës së ...

Kapen dy çanta me drogë, arrestohen 2 persona (EMRAT)

Durres Lajm - 12.01.2019

FNSH-ja ka sekuesteruar dy çanta me lëndë narkotike të dyshuar kanabis në qytetin e Gjirokastrës,në afërsi të vijës së gjelbër pranë Postës së vjetër të Mullirit pranë Kakavijës.

Kapen dy çanta me drogë në Gjirokastër, 2 në pranga (Emrat)

Medial - 12.01.2019

FNSH-ja e Gjirokastrës kap dy çanta me lëndë narkotike të dyshuar kanabis në afërsi të vijës së gjelbër pranë Postës së vjetër të Mullirit pranë Kakavijës.

Kapen dy çanta me drogë në Gjirokastër, vihen 2 në pranga

Botasot - 12.01.2019

FNSH-ja e Gjirokastrës ka sekuesteruar dy çanta me lëndë narkotike të dyshuar kanabis në afërsi të vijës së gjelbër pranë Postës së vjetër të Mullirit pranë Kakavijës.